fit.pl mobile logo

Dietetyk przyjmie Cię... na FIT.PL!

Na naszym portalu znajdziesz mnóstwo wskazówek, jak zdrowo się odżywiać i osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a potem ją utrzymać. Wiemy jednak, że czasami nawet najlepszy artykuł nie zastąpi indywidualnej porady dietetyka

Właśnie dlatego dajemy naszym czytelnikom możliwość skonsultowania się ze sprawdzonym specjalistą bezpośrednio na naszej stronie, bez wychodzenia z domu. Możesz skorzystać z nich już teraz, klikając w zielony przycisk w prawym dolnym rogu strony.

callbutton

O tym, o czym można porozmawiać podczas konsultacji, dlaczego warto z nich skorzystać oraz jak
się przygotować do wirtualnej wizyty opowiada mgr Anna Ejsmont, jedna z naszych dietetyczek.

Co można omówić podczas internetowych konsultacji?

Anna Ejsmont:  Podczas takiej rozmowy, zupełnie tak jak podczas rozmowy twarzą w twarz, możemy
ustalić indywidualne potrzeby danej osoby, która zgłasza się do mnie z jakimś problemem czy
pytaniem. Dzięki temu mogę przedstawić rozmówcy szyte na miarę zalecenia, dopasować porady
do jego sytuacji. Oczywiście odpowiadam też na pytania związane ze zdrowym odżywianiem
ogólnie, czyli na przykład jak poszczególne produkty wpływają na nasz organizm, albo w jakie
interakcje mogą wchodzić ze sobą leki i żywność.

fit.pl - widget

 


Dlaczego wideorozmowa na żywo jest lepsza od rozmowy telefonicznej albo kontaktu przez maila?

Anna Ejsmont:  To proste. Podczas takiej rozmowy mamy z rozmówcą kontakt maksymalnie zbliżony
do osobistego, widzimy się i słyszymy, to ułatwia komunikację. Z mojego doświadczenia wynika, że
łatwiej się otworzyć przed kimś, kogo widzimy. Dodatkowo mnie jako dietetykowi łatwiej jest doradzić
coś osobie, którą widzę. Mogę ocenić wygląd, sylwetkę, to niemożliwe choćby podczas rozmowy
przez telefon.

Czy do konsultacji trzeba się specjalnie przygotować?

Anna Ejsmont:  Osoby, które chcą zasięgnąć indywidualnej porady, powinny przygotować trzy rzeczy: swoje wymiary, swoje schorzenia potwierdzone diagnozą lekarską oraz aktualne wyniki badań krwi. Dobrze mieć przygotowane listy lubianych i nielubianych produktów, a także tych, które nam szkodzą, po ich spożyciu coś nam dolega. Do rozmów bardziej ogólnych, przykładowo o wartościach odżywczych produktów, nie trzeba się przygotowywać, pytania wystarczą. Nasi eksperci podczas konsultacji online udzielą Ci porad szytych na miarę, natychmiast i bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie możesz skorzystać nie tylko z pomocy dietetyków, lecz
także trenerów, którzy podpowiedzą Ci, co i jak trenować, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, a może nawet przeprowadzi z Tobą indywidualny trening — ale o tym opowiemy więcej innym razem.

Więcej informacji o tym, jak to działa, znajdziesz w tym artykule

.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl