fit.pl mobile logo

Dlaczego warto zaopatrzyć się w odzież sportową w profesjonalnym sklepie piłkarskim?

Odzież sportową, buty do gry w piłkę nożną czy do biegania, a także liczne akcesoria sportowe możemy dziś nabyć w bardzo wielu sklepach. Niemniej jednak nie zawsze mamy pewność co do ich jakości, w szczególności gdy dystrybucją odzieży sportowej zajmują się podmioty sprzedające również odzież codzienną

Tymczasem profesjonalny sklep piłkarski oferuje nam bardzo wiele różnego rodzaju towarów doskonałej jakości, które z pewnością będą nam pomocne, jeśli uprawiamy sport. Dlaczego warto kupować w dobrym sklepie piłkarskim?

Szeroki asortyment w świetnych cenach

Sklep piłkarski oferuje nam bardzo wiele różnego rodzaju produktów, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku amatorskiej lub zawodowej gry w piłkę. W sklepie piłkarskim znajdziemy przede wszystkim dobrej jakości obuwie, które zapewni odpowiednią amortyzację naszym stopom podczas gry, biegu, czy uprawiania innego rodzaju sportu. Stroje piłkarskie w profesjonalnym sklepie piłkarskim mogą kupić zarówno mężczyźni, jak i kobiety oraz dzieci. Szeroki wybór owych strojów pozwala wyróżnić sklep piłkarski na tle innych punktów handlowych, które zajmują się sprzedażą odzieży sportowej. Co więcej, w sklepie piłkarskim nabędziemy różnego typu akcesoria, takie jak torby w różnych rozmiarach, ochraniacze, worki na buty, bidony i im podobne. To zaś sprawia, że w jednym miejscu możemy kupić wszystko, czego potrzebujemy. Wszystkie produkty charakteryzuje znakomita jakość wykonania, a także przystępne ceny, co jest w szczególności istotne, gdy dopiero zaczynamy swoją przygodę z piłką (lub w ogóle ze sportem) i musimy kupić jednorazowo większą ilość rzeczy.

Treningi bez problemów

Dlaczego zakup odpowiedniej odzieży oraz obuwia do gry jest tak istotny? Przede wszystkim ze względu na to, że zapewniają one komfort trenowania. Tym, którzy już praktykują grę w piłkę lub uprawiają innego rodzaju sport, nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest poczucie wygody w czasie treningu. Nieodpowiednie obuwie, źle dobrana odzież, która nie sprawdza się, gdy wylewamy z siebie siódme poty - to właśnie najczęstsi winowajcy przerwanych treningów. Dlatego też warto postawić na profesjonalny sklep piłkarski, w którym asortyment jest dobierany bardzo uważnie. Dzięki temu wszelkie produkty odpowiadają na potrzeby zarówno młodszych, jak i nieco starszych graczy. Zakupy w sklepie piłkarskim to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, niemniej jednak mogą w nim również kupować ci sportowcy, którzy potrzebują po prostu uzupełnić swoją garderobę.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl