Chcesz mieć szczupłą sylwetkę? Stosowałaś już wszystkie diety? A co powiesz na zaprojektowanie diety i programu ćwiczeń na podstawie analizy genów?  
fit.pl
2015-11-10 00:00
Udostępnij
DNA na szczupłą sylwetkę
Podstawą sukcesu diety  jest stworzenie skutecznej i innowacyjnej diety w oparciu o analizę próbki DNA oraz danych dotyczących wzrostu, wagi i płci. Dieta oraz program ćwiczeń fizycznych powstają na skutek analizy genów osoby poddanej badaniu, do którego wystarczy pobrać materiał DNA znajdujący się na wewnętrznej stronie policzka.Analiza ta zdradza na przykład, czy i który gen jest odpowiedzialny za podwyższony poziom insuliny i – w związku z tym – co jeść, a jakich produktów unikać; dowiesz się, jak twój organizm przyswaja konkretne produkty i które są dla ciebie najlepsze, jak zoptymalizować swoje nawyki żywieniowe, aby poprawić metabolizm itp. Dietę tę wymyśliła Carolyn Katzin, uznany żywieniowiec, która od lat zajmuje się nową dziedziną nauki, jaką jest nutrigenetyka, czyli badanie różnic genetycznych u poszczególnych osób.

Analiza genetyczna pozwoli na otrzymanie profesjonalnego, indywidualnego raportu, prezentującego wyniki testów DNA zawierający program idealnej diety oraz program treningowy. Z raportu dowiemy się również jak nasz własny kod genetyczny wpływa na masę ciała i metabolizm, które markery genetyczne były testowane i jakie są rezultaty tych testów oraz przede wszystkim jak możemy zaprezentowane wyniki przełożyć na kontrolę wagi.

Starannie zaprojektowania dieta dla indywidualnego metabolizmu opartego na profilu genetycznym człowieka wyznacza nowy kierunek w uzyskaniu zdrowszego trybu życia i kontrolowania prawidłowej wagi.

www.fit.pl