Duża dawka tańca podczas Konwencji FitStyle Summer 2011

W pocie czoła z pasją i prawdziwą energią - podczas konwencji FitStyle Summer 2011, odbywającej się w dniach 5-6 sierpnia, w czasie letniej edycji kieleckich targów Sport-Lato 2011 - uczestnicy zatańczyli pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych prezenterów
fit.pl
2011-08-08 00:00
Udostępnij
Duża dawka tańca podczas Konwencji FitStyle Summer 2011
baranski tomekPrawdziwa, taneczna atmosfera na dwóch salach panowała przez dwa dni kieleckiego eventu. W piątkowej odsłonie konwencji uczestnicy wzięli udział aż w 6. tanecznych lekcjach, w tym podczas 3 gorących godzin Maratonu FitDance -  mieli szansę zatańczyć jazz, salsę oraz Zumbę.

Ekipa Zumby w składzie: Michał Kurpet, Agnieszka Ginardo oraz Joanna Wesołowska, dała lekcję prawdziwe energetycznego tańca. Wypieki na twarzy uczestników oraz szaleństwo na sali to dowód, że obok Zumby nie można przejść obojętnie.

Ekipa Zumby gościła podczas dwóch dni konwencji.

Tymczasem podczas piątkowego maratonu na fitstylowej scenie lekcję Jazzu poprowadził Tomek Barański, tancerz warszawskiej grupy VOLT oraz wielokrotny partner gwiazd w znanym  show “Taniec z Gwiazdami”.

Tomasz poprowadził metodyczne zajęcia z zakresu podstawowych elementów jazzu. Piątkowe i sobotnie zajęcia okazały się doskonałym startem dla wszystkich, tych którzy dopiero zaczęli przygodę z tańcem.

Lekcja z Jose Torresem porwała uczestników mocną dawką kubańskiej salsy a wielbiciele ulicznych klimatów świetnie odnaleźli się podczas zajęć z House. Tom Woll, Per Mercusen oraz Paweł Tolak (uczestnik ostaniej edycji "You Can Dance") przekonali uczestników, że warto wycisnąć z siebie ostatnie poty.

Kolejne zmagania taneczne niebawem podczas Konwencji Fit&Dance, która odbędzie się już w listopadzie.

www.taniec.fit.pl