9. odcinek Tańca z Gwiazdami już za nami, tym razem pary rywalizowały w muzycznym repertuarze do piosenek Anny Jantar. Kto był najlepszy, a kto uzyskał najmniejszą liczbę głosów od widzów?  
fit.pl
2010-11-02 00:00
Udostępnij
Maria Niklińska opuściła program
maria tomekNa początek tanecznych zmagań parkiet opanowała grupa Volt.

Muzycznym tematem tego odcinka były utwory piosenkarki Anny Jantar, a w przerwie oraz przed ogłoszeniem wyników wystąpiła jej córka - Natalia Kukulska, która zaśpiewała „Radość najpiękniejszych lat” z repertuaru mamy.


Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na parkiecie okazała się Patricia Kazadi z Łukaszem Czarneckim. Ich jive zgromadził nieco słabsze noty niż w poprzednim programie pomimo pozytywnych ocen jury.

Tuż za nimi na parkiecie zatańczyli Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno. Tango w wykonaniu tej pary zaowocowało pozytywną oceną Iwony Pavlović, ale także dość wysoką punktacją. Para otrzymała 28 punktów.

Szczerość w tańcu i prawdziwe emocje według jury pokazała para nr 2 – Maria Niklińska i Tomasz Barański. Bardzo pozytywne oceny sędziów przełożyły się także na 36 punktowy wynik.

Paweł Staliński i Izabela Janachowska także pokazali, że taniec może być szczerą i dobrą zabawą. Ich energiczny quickstep, jak podkreślił Piotr Galiński, otrzymał 39 punktów.

Na koniec zatańczyła Edyta Górniak w parze z Janem Klimentem oraz Monika Pyrek i Robert Rowiński, ich tańce zdecydowanie wyróżniały ten odcinek. Zachwyceni sędziowie nie szczędzili pochwał, czego dowodem okazały się najwyższe noty. Pary uzyskały kolejno 40 punktów.

Z programem, decyzją widzów niestety musieli pożegnać się Maria Niklińska i Tomasz Barański. Ta para otrzymała najmniej punktów w podsumowaniu końcowym.

www.fit.pl