fit.pl mobile logo

Eva Longoria

Eva Longoria zdrowo się odżywia i intensywnie ćwiczy, bo już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu

Gwiazda serialu „Gotowe na wszystko”, Eva Longoria już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Już od dawna przygotowuje się do tego wydarzenia – stosuje dietę i ćwiczy w fitness klubie. Wszystko po to, by zaprezentować nienaganną figurę w tym ważnym dniu.

Choć tak naprawdę figurze pięknej Evy niewiele można było zarzucić, już na trzy miesiące przed planowaną datą ślubu (7 lipca), aktorka zaserwowała sobie dietetyczno-fitnessową dyscyplinę.

Dieta

Przede wszystkim Eva wyeliminowała z jadłospisu wszelkie słodkości. Głównym źródłem energii są dla niej wysokobiałkowe potrawy, jak np. grillowana ryba i kurczak. W jej diecie jest też dużo produktów, bogatych w błonnik, jak np. brązowy ryż, pełnoziarniste makarony i owoce. Bardzo ważnym składnikiem diety Evy Longorii jest woda, której wypija dość dużo.

Ćwiczenia

Aktorka w sumie nie musiała się odchudzać, bo ma bardzo proporcjonalną sylwetkę, ale ćwiczyła, by wyrzeźbić nieco mięśnie. Główny nacisk kładła na przysiady, skłony i ćwiczenia nóg. – Chcę ładnie wyrzeźbić pośladki – zdradza Longoria. Zresztą, jeśli ma się takiego narzeczonego, jak Tony Parker (koszykarz San Antonio Spurs), zobowiązuje to do bycia „fit”.

Eva ćwiczyła, kiedy tylko miała chwilę wolnego czasu. Zaglądała do fitness klubu cztery razy w tygodniu, gdzie pod okiem osobistego trenera pracowała nad swoją sylwetką. W pozostałe dni przez godzinę ćwiczyła ze skakanką. A kiedy tylko mogła towarzyszyła swojemu narzeczonemu podczas sesji treningowych w fitness klubie. A ten chętnie udzielał jej wskazówek. Doświadczenia w końcu mu nie brakuje.

Przykładowy jadłospis Evy

- Na szczęście lubię wszystko to, co jest zdrowe – mówi aktorka. – Mogłabym jeść warzywa przez cały dzień.

A to przykład „przedślubnej” diety Evy Longorii:

  • Śniadanie: omlet z białek jaj i owoce (np. zielone jabłka i jagody)
  • Obiad: grillowany kurczak i sałatka warzywna.
  • Kolacja: łosoś z brązowym ryżem i szpinakiem
  • Przekąski: awocado, pomidory, migdały.


Zdrowy styl życia

Myliłby się ten, kto myśli, że Eva zaczęła siebie dbać dopiero teraz, przed ślubem. Jest przecież byłą gimnastyczka i cheerleaderką. Podczas zdjęć do „Gotowych na wszystko” regularnie ćwiczyła z osobistym trenerem. W swoim domu w San Antonio w Teksasie ma nawet salkę do ćwiczeń. – Zdrowo się odżywiam i ćwiczę nie po to, żeby ładnie wyglądać w bikini na planie filmowym, ale po prostu dlatego, że chcę prowadzić zdrowy styl życia – mówi aktorka. – zawsze dobrze czułam się w swojej skórze i tak jest tez teraz.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl