fit.pl mobile logo

Ewa Wachowicz

Miss Polski ’92 ma nie tylko ładną buzię i ciało, ale jest też inteligentną i bardzo energiczną osobą
Miss Polski ’92, III wice Miss Świata ’92 i Miss Świata Studentek z 1993 roku ma nie tylko ładną buzię i ciało, ale jest też inteligentną i energiczną osobą. No i jest też bardzo wysportowana – pod tym względem może uchodzić za przykład.wachowicz ewa

Ewa Wachowicz jest bardzo aktywną osobą. Już jako dziecko grała w piłkę nożną (najczęściej stała na bramce). Uwielbia jeździć na nartach, jeździ na rolkach, pływa, biega, skacze na skakance i uprawia pilates. Ale najbardziej lubi taniec. Mogli się o tym przekonać widzowie programu „Taniec z gwiazdami”, w którym Ewa szlifowała taneczne umiejętności pod okiem Marka Fiksy. Nigdy wcześniej nie uczyła się tańczyć i jak później przyznała, była zaskoczona że w tańcu pracuje aż tyle mięśni – nawet te, o których istnieniu nie wiedziała. Co prawda musiała się pożegnać się z programem, ale z odcinka na odcinek szło jej coraz lepiej i widać było, że taniec sprawia jej autentyczną radość. Niestety przegrała w rankingu popularności z pozostałymi uczestnikami

– Fajnie byłoby tańczyć jeszcze dalej, bo to doskonały trening dla ciała i dla duszy – stwierdziła w jednym z wywiadów. – Codzienne treningi taneczne spowodowały, że schudłam o dwa kilo, z 68 do 66 kilogramów.

Dla tańca Ewa zrezygnowała z prowadzenia kulinarnego programu w TVP. Efekt był taki, że musiała się pożegnać na stałe z telewizją publiczną, której nie podobało się to, że Wachowicz występuje w konkurencyjnej stacji. Ale Miss Polski ’92 z pewności sobie poradzi, bo już niejednokrotnie udowodniła, że ma głowę na karku.

Jej wielka kariera zaczęła się od... studenckiego zakładu. Podczas studiów na Akademii Rolniczej w Krakowie koledzy wysłali ją na eliminacje do konkursu Miss Polonia (wcześniej zdobyła tytuł „najsympatyczniejszej studentki”). Ewa założyła się z nimi, że tytułu Miss Polski nie zdobędzie. Zdobyła. A że nie był to przypadek, potwierdził tytuł III wice miss Świata (1992) i zdobyty rok później tytuł Miss Świata Studentek (1993).

Kwestia czasu było, kiedy pojawia się dla niej ciekawe propozycje. Po zdobyciu tytułu przyznano jej w akademiku osobny pokój i założono linie telefoniczną. Telefon wkrótce zadzwonił. Ewa Wachowicz została rzecznikiem prasowym ówczesnego premiera Polski Waldemara Pawlaka. Z tego powodu musiała przerwać studia (tytuł magistra ekonomii obroniła dopiero później w Akademii Ekonomicznej), ale jak mówi dzisiaj praca ta pomogła jej w dalszej karierze.

Po odejściu z kancelarii premiera (odeszła po dymisji Pawlaka) Ewa wróciła do Krakowa i rozpoczęła prace w charakterze producentki telewizyjnej. Odnosiła na tym polu spore sukcesy – a największym było wypromowanie cyklu kulinarnych programów Roberta Makłowicza. Do tej pory powstało 200 odcinków „Kulinarnych podróży”, byli razem w 23 krajach, gotowali m.in. na szczycie Kasprowego.

Kuchnia to bowiem pasja Ewy Wachowicz. Uwielbia gotować, piecze ciasta, opublikowała książkę „Słodki świat Ewy Wachowicz”, którą nazywa swoim „ukochanym dzieckiem”. Przyznaje, że uwielbia jeść i gotować i wymyślać nowe przepisy. Ostatnio jej pasją jest opracowywanie takich diet, żeby zdrowa żywność i zdrowe odżywianie przestały kojarzyć się z rezygnowaniem ze smacznego jedzenia.

- W kuchni lubię zapach, smak i improwizację – mówi.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl