Gala rozdania nagród polskiej sceny MMA Heraklesy 2014

Największe wydarzenie targowo-sportowe na Dolnym Śląsku organizowane w Hali Stulecia, w dniach 18-19.04.2015 r.
fit.pl
2015-02-18 00:00
Udostępnij


 

Wrocław Sport Power – to wydarzenie targowo-sportowe o konsumenckim charakterze, mające na celu krzewienie kultury fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia oraz zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów, odzieży sportowej w jednym miejscu! Jest to także niesamowita okazja do spotkania reprezentantów tej dynamicznie rozwijającej się branży. Całość wydarzenia dopełnią konferencje i pokazy gości specjalnych targów. Ambasadorami Targów Wrocław Sport Power są: Michał Karmowski, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz oraz Łukasz Juras Jurkowski! Wyjątkowym wydarzeniem podczas Targów będą największe w Polsce zawody CrossFit Polish Throwdown oraz Zawody Street Workout Showcase, a także Gala Heraklesy 2014 oraz wydarzenie MMA!

Wrocław Sport Power to jedyne wydarzenie na Dolnym Śląsku, podczas którego publiczność będzie miała możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych pokazach i treningach, panelach dyskusyjnych i konferencjach. Wydarzenia towarzyszące targom Wrocław Sport Power będą prowadzone przez prelegentów i specjalistów branży. Gośćmi specjalnymi będą Gwiazdy Sportu z różnych dyscyplin. Na Wrocław Sport Power będzie niebywała okazja do spotkania i porozmawiania z piłkarzami Śląska Wrocław! Wszystko będzie odbywało się w specjalnie przygotowanej Strefie Gwiazd.

Niewątpliwym wydarzeniem będzie Galę rozdania nagród polskiej sceny MMA Heraklesy 2014, która odbędzie pierwszego dnia targów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w kategoriach: Zawodnik roku, Walka roku, Nokaut roku, Poddanie roku, Klub roku, Gala roku, Zawodnik roku fanów. Dla jednej zasłużonej dla tej dyscypliny osoby przyznana zostanie także nagroda specjalna. Na gali Heraklesów tradycyjnie spotykają się wszystkie osobistości polskiej sceny MMA. Was też nie może zabraknąć na tym wydarzeniu!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników CrossFit do sprawdzenia swoich umiejętności i cech motorycznych! Wspólnie z CrossFit Wrocław przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie! Pierwszego dnia odbędą się zawody dla zgłoszonych uczestników, drugiego dnia każdy będzie mógł zmierzyć się w pojedynczych rywalizacjach. W ramach tego eventu odbędą się także treningi i warsztaty oraz pokazy technik. Zapisy ruszają już w marcu!

Wrocław Sport Power to doskonałe miejsce i okazja do przedstawienia innowacyjnych rozwiązań, nowości oraz szerokiej gamy produktów i usług z branży sportowej. Jest to także możliwość do pozyskania nowych partnerów biznesowych, a także powiększenia sieci dystrybucyjnej i zapoznania się z ofertą konkurencji. Poza strefą wystawienniczą zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym proponujemy udział w szkoleniach, forum branżowe z wyspecjalizowanymi Prelegentami, a także liczne pokazy, szkolenia i treningi.

Wystawcy Wrocław Sport Power to firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi/produkty przed 5 tysiącami konsumentami. Są nimi firmy posiadające w swoim asortymencie:
- odzież sportową
- akcesoria sportowe
- sprzęt sportowego
- odżyweki i suplementy
- produkty i usług z branży turystycznej
- zdrowea żywność

oraz

- ośrodki spa - odnowa biologiczna dla biegaczy,
- ośrodki trenerskie (fizjoterapeuci, masażyści, fizjolodzy, lekarza medycyny sportowej, psycholodzy),
- centra dietetyczne
- kluby fitness, siłownie
- organizatorzy obozów treningowych
- prasa i wydawnictwa sportowe
- trenerzy, instruktorzy

ODWIEDZAJĄCYMI są osoby uprawiające różnego rodzaju dyscypliny sportowe, prowadzące aktywny oraz zdrowy styl zycia.


 Spotkajmy się na Wrocław Sport Power!
Zapraszamy! 18-19.04.2015 r. Wrocław, Hala Stulecia
Więcej informacji na: www.wroclawsportpower.pl oraz na oficjalnym profilu Wrocław Sport Power na Facebooku