fit.pl mobile logo

Jak wybrać modne buty sportowe?

Wygoda i zdrowie idą w parze z trendami modowymi. Sprawdź jakie obuwie sportowe będzie hitem w nadchodzącym sezonie.

Buty sportowe dla każdego

Niezależnie od preferowanej stylizacji codziennej, każda kobieta i każdy mężczyzna powinni mieć w swojej szafie obuwie sportowe. Przede wszystkim buty tego rodzaju są wygodne i sprzyjają zdrowemu stylowi życia. Zdecydowanie łatwiej zrezygnować z jazdy windą, czy komunikacją miejską na rzecz spaceru. Buty sportowe nawet po długiej wycieczce nie powinny powodować dyskomfortu użytkownika. Przydają się nie tylko podczas uprawiania sportu, lecz także na wyjazdach turystycznych oraz codziennych spacerach. Buty sportowe to jednak również coś więcej. Bardzo wiele osób traktuje je jako podstawowe obuwie do pracy i innych zajęć każdego dnia. Nie oznacza to jednak, że dla tych jednostek rodzaj butów sportowych jest bez znaczenia. Tutaj również panują zmienne trendy, wyznaczane przez znakomitych projektantów w światowych stolicach mody.

Modne buty sportowe dla kobiet

Jakie buty sportowe damskie są na topie w tym roku? W sklepie CCC prawdziwym hitem są sneakersy. Tu każda pani znajdzie model idealnie dopasowany do swoich oczekiwań. Klasyczne białe lub czarne dostępne w CCC sprawdzą się na każdą okazję. Są wygodne i bezpretensjonalne. W tym sezonie jednak najmodniejsze mają być sneakersy w futurystycznym wydaniu. Bardzo błyszczące, zdobione elementami futra, kolorowe i z dodatkami. Te buty mają być dopełnieniem prostej stylizacji. Uwielbiają je indywidualistki, kobiety lubiące się wyróżniać, które nie boją się zabawy modą. Tegoroczne sneakersy mają przykuwać uwagę, zachwycać, a mniej odważnych szokować.

Z wybiegów nie schodzą również klasyczne trampki. Są doskonałym materiałem do transformacji, dlatego projektanci lubią na nich pracować. Trampki to buty sportowe, które kochają kobiety ceniące sobie wygodę i niezależność. Do wyboru masz tradycyjne wzory, ale również szeroką gamę kolorów i fasonów, które świetnie mogą określić Twój indywidualizm oraz innowacyjne podejście do mody. Trampki dla buntowniczek, kobiet o szalonej osobowości mogą być bogato zdobione i w mocnej kolorystyce. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju łańcuszki, koraliki, naszywki i kolorowe sznurowadła. Wybieraj spośród trampek niskich, wysokich, na platformie, czy koturnie. Jeśli chcesz cieszyć się nimi niezależnie od pogody, wybierz te wykonane z eko skóry, które z powodzeniem pozwolą Ci przejść suchą stopą podczas lekkiego deszczu.

Modne buty sportowe dla mężczyzn

Panowie cenią sobie wygodne obuwie, które nie zmusza ich do żadnych ograniczeń. Co ważne, aktualne trendy w modzie pozwalają na stosowanie ciekawych, a niegdyś niedopuszczalnych zestawień stylizacyjnych. Dziś trampki założone do garnituru nie są nietaktem i szczytem obciachu, a odważnym elementem oryginalnego looku. Nikogo już nie dziwi nawet Pan Młody w czerwonych trampkach.

Trampki to zdecydowanie buty sportowe męskie godne uwagi w tym roku. Mężczyźni coraz mniej boją się modowych szaleństw i coraz chętniej angażują w tworzenie interesujących stylizacji.

Kolejnymi butami sportowymi dla panów na tegorocznych wybiegach są gabber shoes. Inspirowane muzyką typu rave stanowią ciekawą odmianę sneakersów. Są one bardzo masywne, a ich podeszwa kanciasta i nieregularna. Pokochali je Prada, Gucci, a także Givenchy. Gabber shoes zaliczane są do obuwia sportowego, choć prawdę mówiąć ich budowa oraz ciężar nie sprzyjają wykonywaniu żadnego ze sportów.

Buty sportowe do biegania

W ciągu ostatniego roku rośnie moda na bieganie. Ludzie coraz chętniej wychodzą ze swoich domów na krótką, a z czasem dłuższą przebieżkę. Celebryci propagują na mediach społecznościowych bieganie jako doskonałą formę ruchu. Dlatego właśnie rośnie moda na dobre buty sportowe do biegania. Charakteryzują się one przede wszystkim wysokiej jakości podeszwą amortyzującą, która pozwoli chronić stawy użytkownika, a także sprawi, że bieganie będzie znacznie bardziej komfortowe. Zdarza się, że niewłaściwe obuwie może zniechęcić do sportu. Dlatego zanim zaczniesz biegać, spraw sobie dobre buty sportowe do biegania.

Wybierz rodzaj podeszwy zależnie od powierzchni, po której będziesz biegać. Do naturalnych ścieżek leśnych, polnych oraz żwirowych, wybierz specjalne buty trailowe, które świetnie będą się trzymać nawierzchni.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl