Jessica Simpson nie umie się prawidłowo odchudzać

Artystka jest załamana z powodu swojej wagi, która skoczyła…i to dużo. Znowu musi przejść na dietę, ale tym razem skorzysta z pomocy fachowców od żywienia i ćwiczeń
fit.pl
2010-06-25 00:00
Udostępnij
Jessica Simpson nie umie się prawidłowo odchudzać
Jessica tekstJessica Simpson tylko przez chwilę mogła cieszyć się ze szczupłej figury. Kilkanaście tygodni po zakończeniu diety, gwiazda sporo przybrała na wadze. Kilogramy, które się pojawiły, są wynikiem efektu jo-jo.

Celebritka odchudzała się bez konsultacji z ekspertem w sprawie żywienia. Simpson jest zła na siebie, iż sądziła, że sama umie się odchudzać. Okazało się, że Jessica nie zna swojego organizmu, że w czasie diety odżywiała się niewłaściwie, a po zakończeniu terapii nie przestrzegała podstawowych zasad, które uchroniłby ją przed efektem jo-jo. Gwiazda była zadowolona z tego, że szybko chudnie i nie zdawała sobie sprawy, że częste głodówki i monotonna dieta uboga w witaminy i minerały, może tak rozregulować jej organizm. Jessica popełniła jeden z najważniejszy błąd, któremu „zawdzięcza” fałdki na brzuchu, dużą pupę i grube uda – po odchudzaniu nie zadbała o utrzymanie wagi i  wróciła do swoich starych nawyków żywieniowych oraz  przestała ćwiczyć.Jessica ponownie będzie musiała się odchudzać, ale tym razem zrobi to pod okiem specjalistów, którzy doradzą jej jak walczyć z nadliczbowymi kilogramami, żeby nie doszło do efektu jo-jo.

www.fit.pl