Nowa królowa muzyki pop wydaje się mieć idealną figurę, której pozazdrościć może jej każda kobieta. Jednak Lady Gaga nieustannie walczy z efektem jo jo
fit.pl
2010-12-01 00:00
Udostępnij
Lady Gaga i efekt jo – jo
lady gagaPiosenkarka tylko w ubiegłym roku sześć razy trafiła do szpitala ze względu na wyczerpanie organizmu. Lady Gaga wciąż stosuje nowe diety, które na tyle wyczerpują jej organizm, że niezbędna jest pomoc lekarzy.

Były menedżer gwiazdy podkreśla, że Lady Gaga ma obsesje na punkcie swojej urody i sylwetki, dlatego też stale poddaje się ekstremalnym dietom. A wszystko to, by wcisnąć się w obcisłe kostiumy.

W czasie tras koncertowych gwiazda potrafi rzucać się na słodycze i jedzenie typu junk food. Jakby tego było mało przez długie tygodnie potrafi nic nie jeść po to, by zmieścić się w swojej sceniczne stroje. Gaga potrafiła doprowadzić do takiego stanu, że różnica wagi pomiędzy przymiarkami ubrań wynosiła prawie 10 kilogramów!

Prawdopodobnie tak drastyczne zmiany wagi u piosenkarki wiążą się z brakiem pewności siebie i kompleksami. Sama Lady Gaga wyznała w jednym z wywiadów, że ma ich wiele. W szkole była obiektem żartów ze względu na nadwagę i Duzy nos. Dlatego tez poddała się operacji plastycznej twarzy i nosa i postanowiła stosować ekstremalne diety.

Kilka tygodni temu Laurie Ann Gibson, choreografka gwiazdy ujawniła, że Lady Gaga podjęła próbę walki ze złymi nawykami.

Przypadek Lady Gaga pokazuje, że można być wychudzonym grubasem. Głodzenie się spowodowało, że metabolizm gwiazdy został całkowicie rozregulowany. Kiedy stawiała na śmieciowe jedzenie, ciało artystki koncentrowało się na magazynowaniu tłuszczu, przez co mogła wyglądać szczupło na zewnątrz, ale w środku przybywało jej jedynie tkanki tłuszczowej.

www.fit.pl