Wielkie emocje i tylko trójka półfinalistów, tak przeżyliśmy 11. odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". W półfinale zobaczymy Kacpra Kuszewskiego, Bilguuna Ariunbaatara oraz Weronikę Marczuk. Wielkim zaskoczeniem okazali się Kasia Zielińska i Rafał Maserak – ta para już nie zatańczy w kolejnym odcinku!  
fit.pl
2011-11-14 00:00
Udostępnij
Kasia i Rafał bez finału!
Do finału 13. edycji tanecznego show pozostało już tylko kilka odcinków, a szalona rywalizacja trwa. Pary już nie tylko usilnie walczą o przychylność jury, ale także o gusta i głosy widzów, którzy z odcinka na odcinek są coraz bardziej kapryśni i nie zawsze zgadzają się z ocenami sędziów.

W 11. odcinku "Tańca z Gwiazdami" doszło do prawdziwej tanecznej rewolucji. Dotąd najlepiej oceniana i najbardziej lubiana przez telewidzów para – Kasia Zielińska i Rafał Maserak stracili szansę na Kryształową Kulę.

Pary w tym odcinku przygotowały jeden taniec, który w drugim wykonaniu pokazały w odmiennej choreografii.

Najlepiej według jury oraz widzów wypadł Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar: otrzymali 31 punktów za pierwszy i aż 40 punktów za swój drugi taniec oraz Kacper Kuszewski i Ania Głogowska, którzy zebrali 38 punktów za swój pierwszy taniec i 37 za kolejne wykonanie.

Całkiem dobrze poradziła sobie również Weronika Marczuk i Jan Kliment. Para wykonała foxtrota i otrzymała przychylne oceny jury oraz widzów.

Także Kasia i Rafał nie próżnowali w ostatnim odcinku. Ich nowatorskie tango z elementami foxtrota pozytywnie zaskoczyło jury. Para otrzymała dobre noty, jednak wyraźnie czegoś w tych tańcach brakowało widzom, którzy zdecydowali, że to właśnie tej pary nie zobaczymy w finale.

Już a za tydzień wielkie emocje i werdykt. Której pary zabraknie w finale, a kto ma największe szansę na Kryształową Kulę? Twego dowiemy się w kolejnym odcinku.

www.taniec.fit.pl