Katarzyna Bujakiewicz promuje piłkę i Poznań

Serialowa aktorka została kolejnym, czwartym ambasadorem Euro 2012. Gwiazda jest bardzo związana ze swoim rodzinnym miastem i interesuje się futbolem
fit.pl
2010-06-18 00:00
Udostępnij
Katarzyna Bujakiewicz promuje piłkę i Poznań
bujakiewicz tekstKatarzyna Bujakiewicz dołączała do grona innych znanych poznaniaków: pilkarza Bartosza Bosackiego, ojca Jana Góry i muzyka Mezo, których zadaniem będzie promowanie i uczestnictwo w imprezach związanych z przygotowaniami Poznania do Euro 2012. Nominację wręczył jej prezydent miasta podczas niedzielnego pikniku rodzinnego "Przyjazny Stadion".

- "Jestem naprawdę bardzo dumna. Wychowałam się w pobliżu stadionu, pamiętam, kiedy tu na nim pierwszy raz zabłysnęły jupitery. Gdy przygotowywałam się do egzaminów do szkoły aktorskiej, w przerwach biegałam wokół stadionu. Poza tym piłka nożna jest mi bliska, mam wielu kolegów wśród zawodników, a z Piotrem Reissem chodziłam... do przedszkola" - powiedziała Bujakiewicz  w jednym z wywiadów.

Impreza  odbyła się w ramach akcji drzwi otwartych na Stadionie Miejskim. Uczestnicy pikniku mieli okazję zwiedzić stadion "od środka", obejrzeć wszystkie największa trofea Lecha, w tym puchar za ostatni mistrzowski tytuł. Wszyscy chętni mogli także nieodpłatnie skorzystać z porad lekarzy specjalistów, zabiegów rehabilitacyjnych czy dogoterapii.

www.fit.pl