Kawa, po którą tak chętnie sięgamy rano, żeby dodać sobie energii, świetnie sprawdzi się również jako… kosmetyk. Peeling kawowy polecany jest przede wszystkim tym Paniom, które walczą ze znienawidzonym cellulitem  
fit.pl
2016-11-18 00:00
Udostępnij
Kawa – najlepszy składnik peelingu

Jeśli przeszkadza Ci nadmiar centymetrów w biodrach albo masz dosyć „pomarańczowej skórki”, kosmetyki z kofeiną pomogą walczyć w przykrymi defektami. Kawowe kremy, peelingi i balsamy tworzą prawdziwą ucztę dla zmęczonego ciała i ducha. Przynoszą ulgę i walczą z kobiecymi problemami. Kawa zyskała zwolenniczki dzięki swoim właściwościom wyszczuplającym, pomaga redukować cellulit, dodaje świeżości cerze i opóźnia procesy starzenia. Substancje zawarte w kofeinie skutecznie pobudzają metabolizm i proces lipolizy – czyli spalania tłuszczu. Usprawniają mikrocyrkulację czego wynikiem jest szybsze usuwanie toksyn z organizmu.

Wyciągi z kawy najczęściej znajdziemy w różnego rodzaju serum, balsamach, peelingach i maskach do pielęgnacji ciała. Obecnie na rynku pojawiają się także plastry antycellulitowe i wyszczuplające na bazie kawowych wyciągów.

Wszyscy wiemy jak działa filiżanka mocnego espresso na początek dnia. Jeśli zaś do kąpieli wrzucimy kilka kostek, czy kulek kawowych lub nalejemy olejku kawowego, wspaniały aromat i składniki pobudzające dodadzą energii na cały dzień. Jeśli lubisz domowe zabiegi na ciało, możesz sięgnąć po peeling Body Boom, redukujący cellulit, nawilżający i wyszczuplający, który powstał z najlepszych składników pochodzenia naturalnego. Kofeina zastosowana w peelingu, hamuje proces lipogenezy, czyli powstania nowych komórek tłuszczowych, jednocześnie pobudzając proces lipolizy - rozpadu trójglicerydów w tkance. Powodując pobudzenie metabolizmu, czyli szybszego spalania tłuszczów, znacznie zmniejsza widoczność obrzęków cellulitowych. Skóra staje się gładka, jędrna i napięta.

Zawarte w kawie związki polifenolowe (głównie kwas chlorogenowy), opóźniają proces rozkładu witaminy C. Wygładzają tym samym dotychczasowe nierówności skóry i zapobiegają powstawaniu nowych bruzd. Co jednak najistotniejsze, jak wynika z opublikowanego w Journal of Investigative Dermatology raportu, kofeina obniża ryzyko wystąpienia raka skóry po ekspozycji na promienie słoneczne. Zawiera bowiem naturalne filtry UV.

Peeling BodyBoom to nie tylko kawa, ale również moc innych składników naturalnych. Kawa w połączeniu z brązowym cukrem, czekoladą, solą jeziorową odświeża skórę, uelastycznia ją i usprawnia jej przepływ. BodyBoom to jeden z pierwszych kosmetyków w Europie, który wykorzystuje w swoim składzie ten skarb Syberii. Ten naturalny i unikalny element jest bardzo skutecznym składnikiem ściernym, pomagającym w usuwaniu martwego naskórka.
Coraz większa popularność kofeiny jako składnika prepratów kosmetycznych nie jest przypadkowa. Szereg dobroczynnych właściwości, jakie niesie ze sobą dla naszego ciała, daje zauważalne skutki. Wpływa bowiem nie tylko na estetykę i urodę, ale również na nasze zdrowie.

Używanie kawowych kosmetyków w połączeniu z rozsądnym piciem "małej czarnej" nie tylko poprawi nasz wygląd, ale również nasze samopoczucie.

Zaryzykuj! BodyBoom - naturalny peeling kawowy pomoże Ci w walce z cellulitem

 Konkurs zakończony!

Nadrody wędrują do :

Niutek85@

karolina.weglikowiak@

aga_p@

Ponieważ nie wszytskie osoby przy zgłoszeniu konkursowym podały pełny adres/ nr telefonu itp - prosimy o sprawdzenie maili :)

 Szczegóły konkursu w REGULAMINIE poniżej:

REGULAMIN KONKURSU
" Peeling BodyBoom"


1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Organizatorem konkursu " Peeling BodyBoom " zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest sklep internetowy www.BodyBoom.pl prowadzony przez spółkę XROCKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Krakowie (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Anieli Krzywoń 18, 31-464 Kraków); wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000568115; sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy dla Krakowa -Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; kapitał zakładowy w wysokości: 40 000 zł.; NIP: 9452185698; REGON: 36207754500000, zwana dalej „Fundatorem”.
2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 18 listopada 2015 roku do 25 listopada 2015 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu - nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 18 listopada 2015 roku do dnia 25 listopada 2015 roku, do godz. 24:00. dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa będzie polegało na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „Konkurs – Peeling BodyBoom” na adres e-mail: konkurs@fit.pl
3. Zadaniem konkursowym uczestników jest :
a) polubić fanpage
BodyBoom
b)
odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
"Napisz, który z nas będzie Twoją największą miłością"

Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „Konkurs – Peeling Body Boom” w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 27 listopada 2015 roku specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając 3 zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodami w konkursie jest 3 zestawy serii peelingów Body Boom

1 zestaw ma wartość 229 zł brutto

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie, przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 27 listopadaa 2015 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 18 listopada 2015 roku do dnia 25 listopada 2015 roku, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
4. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni droga mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
5. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
6. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
7. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
8. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
9. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie danych osobowych oraz danych adresowych. Zwycięzca zostanie także poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu.
10. Po otrzymaniu przez Organizatora potwierdzenia informacji oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 9, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 10 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
11. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU
1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy po