fit.pl mobile logo

Krzysztof Ibisz – fanatyk fitnessu

Popularny prezenter telewizyjny przyznaje, że ma bzika na punkcie sportu i fitness
krzysztof ibiszPopularny prezenter telewizyjny przyznaje, że ma bzika na punkcie sportu i fitnessu. Od 15. roku życia uprawia sztuki walki, jest stałym bywalcem siłowni i klubu fitness, uwielbia sporty ekstremalne i aktywność fizyczną. Sam siebie nazywa fanatykiem fitnessu.

Ibisz mówi o sobie, że ma wielki apetyt na życie i uwielbia adrenalinę. Jej głód zaspokaja dzięki pracy przed kamerami i sportom ekstremalnym. Próbował ich już wielu, ale najbardziej spodobało mu się nurkowanie – zdobył patent nurka, który pozwala mu schodzić na głębokość 40 metrów i ma zamiar skończyć kurs nurkowania technicznego, który pozwala nurkować jeszcze głębiej.

Pierwszą jego sportową pasją były sztuki walki. Jako 15-latek obejrzał „Wejście Smoka” z legendarnym Brucem Lee w roli głównej i natychmiast zapisał się na karate. Zamiłowanie do sztuk walki pozostało mu na lata, trenował kilka ich odmian. Po karate zaczął trenować judo, później jujitsu i kickboxing. Dopiero niedawno przerzucił się na fitness.

Na co dzień Ibisz zostawia nadmiar energii w siłowni i klubie fitness, które odwiedza pięć razy w tygodniu i nierzadko ćwiczy przez trzy godziny. - Pierwszą godzinę poświęcam na ćwiczenia siłowe, a drugą na "aeroby" z pomiarem tętna – zdradza Ibisz w wywiadzie dla pisma „Move”. - Jeśli przez kilka dni nie mogę trenować, bardzo mi tego brakuje. Czuję się uzależniony od sportu

Intensywne ćwiczenia sprawiły, że sporo schudł, co wytknęły mu kolorowe czasopisma, podczas poprzedniej edycji programu „Jak oni śpiewają”, który prowadził z Kasią Cichopek. Ale prezenter nic sobie nie robi z tych docinków. – Schudłem, ale również poprawiłem sylwetkę - kwituje.

Intensywny trening Ibisz łączy ze zdrowym odżywianiem, co zapewnia mu dobre samopoczucie i energię do działania. – Bardzo uważam na to, co jem – mówi. – Rok temu postanowiłem schudnąć i udało mi się zrzucić 7 kilogramów. Lepiej się teraz czuję. Jem dużo białka i warzyw, za to mało węglowodanów. Nie smakuje mi typowa polska kuchnia, wolę włoską - tylko bez makaronu i tłustych sosów.

Jak mówi, zdrowy styl życia zapewnia mu nie tylko dobry wygląd, ale również energię i pozytywne nastawienia do świata.

– Silna potrzeba sportu wynika z charakteru mojej pracy, która jest niezwykle stresująca i wymaga ogromnego zaangażowania – mówi. – Ćwiczenia fizyczne nie tylko rozwijają mięśnie, ale też wzmacniają wytrzymałość i poprawiają samopoczucie. Dają mi ogromnie dużo energii na cały dzień. Czasami tak się układa, że przez dwa tygodnie nagrywamy teleturnieje, codziennie 5-6 odcinków. Wiele osób wówczas się dziwi, jak ja to wytrzymuję, skąd czerpię siły, by cały czas być w formie, uśmiechać się. Na pewno, gdyby nie treningi, byłoby mi dużo trudniej.

TUTAJ » możesz zobaczyć galerię zdjęć Krzysztofa w fitness klubie.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl