fit.pl mobile logo

Lądeckie Lato Baletowe

Lubisz się ruszać? Taniec to świetna ku temu okazja. XII Lądeckie Lato Baletowe to wiele atrakcyjnych propozycji
Lądeckie Lato Baletowe to mnóstwo atrakcji:

2- występy profesjonalnych zespołów baletowych i teatrów tańca z kraju i zagranicy,
- codzienne, wieczorne, bezpłatne koncerty w Amfiteatrze,
- różne prezentacje młodych choreografów i tancerzy,
- inauguracyjny festyn taneczny na Rynku i przyległych ulicach miasta,
- otwarte spotkania z wybitnymi artystami i gośćmi Sławomira Pietrasa,
- seminaria warsztatowe dla dorosłych prowadzone przez najznakomitszych choreografów, tancerzy, pedagogów i instruktorów z kilkudziesięciu (ok. 40) technik tańca, zakończone próbami scenicznymi i występem grup warsztatowych na scenie Amfiteatru,
- warsztaty taneczne dla dzieci od 7 do 14 lat, będących pod opieką oraz możliwość zapewnienia opieki małym dzieciom od 3 lat, ćwiczącym na zajęciach rodzicom czy opiekunom,
- dodatkowe spotkania z muzyką, koncertami i prezentacjami książki czy filmów tanecznych,
- zamknięte nocne spotkania z muzyką i tańcem, z animacjami i profesjonalnymi pokazami tanecznymi przede wszystkim, jako spotkanie uczestników warsztatów - pasjonatów sztuki tańca.

Lądeckie Lato Baletowe – Międzynarodowy Festiwal Tańca – to spotkanie tańca w jego formie klasycznej – baletowej oraz współczesnej w różnych jej przejawach. To spotkanie ludzi – artystów, choreografów, profesjonalistów i amatorów, a także propagatorów tańca klasycznego, związanych z zespołami baletowymi Teatrów Narodowych. To zabawa, lecz również nauka, odpoczynek, lecz i pewien wysiłek (podczas tańca oczywiście). Słowem – święto tańca, które trwa cały tydzień.

Celem głównym festiwalu jest stworzenie przestrzeni, w której mogą się spotkać profesjonaliści wymieniając się swoimi doświadczeniami, jak również zapewnienie możliwości kontaktu ze sztuką tańca na najwyższym poziomie każdemu, kto tylko będzie miał na to ochotę. 3

W letniej scenerii jednego z najsłynniejszych polskich kurortów w urzekająco pięknej Kotlinie Kłodzkiej, od jedenastu lat odbywa się Międzynarodowy Festiwal Tańca "Lądeckie Lato Baletowe". Zdobywa on coraz większe uznanie oraz popularność w kraju i za granicą jako impreza o dużych walorach artystycznych, edukacyjnych, turystycznych i wypoczynkowych, jest skierowana do artystów i ich odbiorców, a edukacyjne propozycje takie jak seminaria warsztatowe i warsztaty zarówno do młodych jak i (młodych duchem) osób starszych, wszystkich pasjonatów TAŃCA. W tym roku zapraszamy do Lądka Zdroju również dzieci od 7 do 14 lat pod opieką rodziców czy ich opiekunów na odrębne warsztaty dziecięce oraz młode mamy i ojców z bardzo małymi dziećmi od 3 roku życia chcących potańczyć i zetknąć się ze sztuką tańca, gdyż dla tych maluchów zorganizowana zostanie możliwość wykupienia kilkugodzinnej opieki przedszkolnej na czas wybranych przez rodzica zajęć warsztatowych z kilkudziesięciu technika tańca, jeśli dodamy do tego codziennie w Amfiteatrze wieczorne artystyczne prezentacje teatrów i artystów sztuki tańca bezpłatne dla przybyłych do Lądka uczestników warsztatów i turystów, będziemy mieli do czynienia z wyjątkową w skali kraju ofertą wakacyjną. Bądź z nami w tym roku od 4go do 11go lipca 2010 roku w Lądku Zdroju!

Każdego roku przez jeden tydzień lipca w Lądku Zdroju króluje więc muzyka i taniec z całego świata: od klasyki baletowej, przez modern dance, jazz i narodowe rytmy różnych kultur, aż po break dance czy hip-hop najmodniejsze gatunki tańca u współczesnej młodzieży.

Co roku można wybierać spośród prawie 40 różnych zajęć warsztatowych. W tym roku najniższe ceny wakacyjnych warsztatów tanecznych! Zapisy na warsztaty już od marca 2010 na formularzu zgłoszeniowym na www.balet.com.pl
W tym roku nowość – warsztaty taneczne dla dzieci oraz możliwość opieki nad małymi dziećmi w trakcie zajęć rodziców.

Serdecznie zapraszamy!
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl