Przedstawiamy premierowy na polskim rynku odtwarzacz Miffy – urządzenie w formie króliczka, bohaterki książek dla dzieci. VEDIA Miffy to niezwykła stylistyka oraz idealne brzmienie
fit.pl
2010-04-28 00:00
Udostępnij
odtwarzacz Miffy-05pUrządzenie oferowane przez firmę VEDIA stanowi odtwarzacz wraz ze stacją dokującą z głośnikami. Odtwarzacz obsługuje pliki w najpopularniejszych formatach MP3 i WMA. Stacja dokująca to okrągła zielona podstawka z biało-czerwonym domkiem Miffy. Pozwala ona na ustawienie na niej odtwarzacza oraz na komunikację z komputerem poprzez port USB. Stacja dokująca posiada własne zasilanie oraz wbudowane głośniki o mocy 1W. Dzięki portowi line-in muzyka odtwarzana może być zarówno z Miffy jak i dowolnego odtwarzacza dostępnego na rynku. Zamiast słuchawek należy wówczas do odtwarzacza podłączyć kabel audio, którego drugą końcówkę podłącza się stacji dokującej.

Obsługa odtwarzacza jest prosta i intuicyjna, idealnie dla dziecka. Dzięki zastosowaniu słuchawek ze smyczą, zmniejsza się ryzyko zagubienia odtwarzacza przez dzieci. Urządzenie wraz ze słuchawkami znajduje się zawsze w bezpiecznym miejscu.

Brak wyświetlacza zastępuje specjalna dioda LED. Informuje ona o trybie pracy odtwarzacza oraz o stanie baterii. Dzięki temu rozładowanie baterii nie będzie zaskoczeniem, jak ma to miejsce w wielu innych odtwarzaczach bez wyświetlacza.

Zestaw VEDIA Miffy to wspaniały pomysł na prezent. Jest to idealny pierwszy odtwarzacz dla dzieci dorastających na bajkach o Miffy. Świetnie nadaje się także na prezent dla młodzieży i osób ceniących ciekawe i oryginalne gadżety.

Komplet Miffy stanowi otwarzacz, słuchawki dokanałowe ze smyczą, 4 silikonowe końcówki, kabel USB, 2 koszulki: pomarańczowa i niebieska oraz instrukcja obsługi. Drugą część stanowią: stacja dokująca z głośnikami, kabel USB (20 pin), kabel line-in oraz instrukcja obsługi.

Twórcą zabawki  jest holenderski artysta i pisarz – Dick Bruna. Od 1955 roku powstało ponad 100 książek, które zostały przetłumaczone na ponad 40 języków, a sprzedaż osiągnęła ponad 80 milionów egzemplarzy. Dzięki wydawnictwu Format na polski rynek trafiły także tłumaczenia "Miffy i króliczątko" oraz "Miffy, dziadek i babcia".

Zestaw dostępny jest w sieci sprzedaży detalicznej w cenie detalicznej 299 zł.

Więcej informacji na temat zestawu oraz prezentacja zdjęć znajduje się na www.balloon.vedia.pl

Skrócona specyfikacja odtwarzacza Miffy:

· Czas pracy: 14 h (audio)

· Dioda LED informująca o trybie pracy

· Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA

· 5 wbudowanych korektorów dźwięku

· Moc wyjściowa: 13 mW na kanał (16 Ohm)

· Pamięć flash: 2GB

· Port: mini-jack (3,5 mm)

Wymiary: 32 x 32 x 64 mm