Występująca w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie” Małgorzata Pieczyńska utrzymuje świetną formę dzięki jodze
fit.pl
2008-03-12 00:00
Udostępnij
Małgorzata Pieczyńska i joga
Piątkowe show telewizyjnej Dwójki „Gwiazdy tańczą na lodzie” pokazało, że aktorka z „Na Wspólnej” jest w wyśmienitej formie. Zdrowie ciała i umysłu pozwala zachować jej joga.
Małgorzata Pieczyńska codziennie poświęca jodze około półtorej godziny. W ubiegłym roku wyjechała na obóz treningowy, gdzie każdego dnia ćwiczyła po 7 godzin.

– Kiedy pierwszy raz założyłam łyżwy i weszłam na lodowisko, lekarz, który się nami opiekuje, był zdziwiony, że jestem aż tak dobrze rozciągnięta – wyznała „Faktowi” aktorka.

Ćwiczenia jogi pomagają w treningach do programu. Szpagat, czy stanie na głowie to nie problem. Swoim wygimnastykowaniem, aktorka imponuje innym, tańczącym na lodzie gwiazdom. Małą salkę, w której Małgorzata Pieczyńska relaksuje się przez ćwiczenia jogi, coraz częściej odwiedzają inni uczestnicy. Jedni przypatrują się z zaciekawieniem, inni próbują podstawowych technik.

Nie wiadomo, czy dzięki jodze, popularne show zyska na wartości. Pewne jest jednak, że poświęcenie czasu na taką formę aktywności musi wyjść na zdrowie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie obok, by się o tym przekonać.
www.fit.pl