fit.pl mobile logo

Mama pomogła Ivanowi

Już wiadomo, kto zatańczy w finałowym odcinku: „Tańca z gwiazdami”: o Kryształową Kulę powalczą Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak oraz Ivan Komerenko i Blanka Winiarska. W ostatnim odcinku, w którym pary tańczyły do włoskich przebojów, z programem pożegnali się Kasia Tusk i Stefano Terrazzino.

Odpadnięcie Kasi i Stefano nie było zaskoczeniem. Sędziowie praktycznie od samego początku tej edycji słabo oceniali taneczne umiejętności Kasi Tusk. Może o tym świadczyć choćby opinia Roberta Galińskiego, który po tangu w wykonaniu Kasi stwierdził, że był to jej dopiero drugi, naprawdę „zatańczony” taniec w tej edycji. Partner Kasi – Stefano Terrazino do tej pory dwoił się i troił, żeby jak najbardziej „ukryć” swoją partnerkę w choreografii. I trzeba przyznać, że mu się to świetnie udawało, bo mimo że sędziowie zawsze utyskiwali na braki techniczne Kasi, to widzom się podobało i nie żałowali sms-ów z poparciem dla tej pary. Duże znaczenie miał niewątpliwie dziewczęcy urok Kasi i sympatyczny charakter jej nauczyciela Stefano.

Tym razem jednak się nie udało. Uczestnicy mieli do zatańczenia po dwa tańce. Kasia i Stefano zatańczyli wspomniane wcześniej tango i jive’a. Tradycyjnie już zebrali najsłabsze noty, a że tym razem widzowie wyjątkowo poparli sędziów, Kasia i Stefano musieli pożegnać się z programem. – Dziękuję że pozwoliłeś mi przeżyć najwspanialszą przygodę mojego życia – powiedziała na zakończenie Kasia do Stefano.

kasia stefanoNajwiększym zaskoczeniem tego odcinka nie było jednak ostatnie miejsce Kasi i Stefano, a zwycięstwo Ivana Komarenki i Blanki Winiarskiej. Olbrzymią przysługę oddała Ivanowi jego mama, która przyjechała z dalekiej Syberii i oglądała na żywo występy syna. Jej obecność najwyraźniej dodała Ivanowi skrzydeł – zatańczył bardzo dobrze, na luzie, lekko i nienagannie technicznie. Efekt? Ciepłe słowa sędziów, bardzo wysokie oceny za zaprezentowane tango i cha-chę (38 i 37 punktów) i najwięcej głosów od widzów. Piosenkarz nie krył zaskoczenia takim obrotem sprawy, a jego mama ukradkiem ocierała łzy wzruszenia.

[-------]

W finale rywalami Ivana i Blanki będą Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak. Ta para przyzwyczaiła już nas do znakomitych występów. Tak było i tym razem. Cha-cha i przepiękny walc angielski były ucztą dla oka i nie powstydziliby się go nawet profesjonalni tancerze. Sędziowie chwalili Tyńca za nienaganną technikę, profesjonalne podejście do treningów i idealną sylwetkę. Surowa z reguły Ivona Pavlović po raz kolejny nie mogła się nachwalić Krzysztofa, a Beata Tyszkiewicz żartowała, że Tyniec psuje wszystkim zabawę, bo tańczy... zbyt profesjonalnie. 38 i 40 punktów były absolutnie zasłużone i jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego Krzysztof i Kamila powinni bez problemu wygrać cały program.

Finał piątej edycji już w najbliższą niedzielę, 6 maja. Tydzień później telewizja TVN przedstawi specjalny odcinek, w którym wystąpią ulubieńcy publiczności ze wszystkich edycji. Szczegóły są na razie trzymane w tajemnicy.

Wyniki:

nr
pary


para

punkty
sędziów


ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.
Kasia i Żora          
 

2.
Wojciech i Magdalena            
3. Ivan i Blanka 38
37
2 3 5 1
tango
cha-cha

4.

Ewa i Marek
           
5. Bartosz i Kinga            

6.
Katarzyna i Stefano 26
32
1 1 2 3
jive
tango
7. Omenaa i Rafał            
8. Krzysztof i Kamila 38
40
3 2 5 2
walc angielski
cha-cha
9.  Anna i Łukasz          
10. Rafał i Ewa            

(TK)


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl