fit.pl mobile logo

Marcin Mroczek i Edyta Herbuś

Para nr 9: Marcin Mroczek i Edyta Herbuś

Marcin Mroczek

Od prawie 6 lat gra w serialu „M jak miłość” postać Piotra Zduńskiego. Do serialu, podobnie jak brat trafił dzięki mamie, która zawsze starała się zorganizować wolny czas swoim synom.

Ich życiorysy jak dotąd są bardzo podobne, chociaż nie jeden raz zaczynali robić coś oddzielnie i tak kończyli razem.

Razem w szkole podstawowej tańczyli w zespole tańca nowoczesnego Caro Dance w rodzinnych Siedlcach, wybrali również ten sam kierunek studiów na Politechnice Warszawskiej – Inżynierię Lądową.

Jednak w „Starej Baśni” w reż. Jerzego Hoffmana wystąpił już bez brata. Przyznaje, że aktorstwo, coraz bardziej go wciąga i nie wyklucza, że po ukończeniu studiów na Politechnice, pójdzie właśnie tą drogą. Poza studiami i serialem stara się pomagać innym. Razem ze swoją dziewczyną Agnieszką Popielewicz założył fundację „Z Miłości Serc”. W marcu br. zorganizowali koncert charytatywny w którym wzięli udział min. Mezo , Goya, Papa Dance, Carpe Diem.

Wie, że biorąc udział w „Tańcu z gwiazdami” będzie porównywany z bratem, który zwyciężył w III edycji programu, ale postanowił podjąć wyzwanie. Gdyby zrezygnował prawdopodobnie oglądałby IV edycję i żałował, że ominęło go coś ciekawego. W „Tańcu z gwiazdami” najciekawsze wg niego jest obserwowanie ogromnych postępów, jakie uczestnicy robią w tak krótkim czasie dzięki ciężkiej pracy.

Żartuje, że jemu samemu najtrudniej osiągnąć postępy w nauce kręcenia biodrami i ma pewne obawy, że samba może nie być jego mocną stroną.

[-------]

Edyta Herbuś

herbusTancerka zawodowa. Odkąd pamięta zawsze lubiła tańczyć. Kiedy miała 9 lat namówiła pół swojej klasy, żeby zapisali się razem na kurs tańca. Zaczynała ćwiczyć ze wszystkimi swoimi koleżankami, ale wytrwała tylko ona jedna.

Tańczy już 15 lat, ma klasę taneczną „S” (najwyższa klasa międzynarodowa) w tańcach latynoamerykańskich. Jej najważniejsze osiągnięcia to Mistrzostwo w turnieju Hradec Kralove Open , udział w finale turnieju Copenhagen Open i Vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, zdobyła dwa razy Puchar Polski Formacji Tanecznych. Edyta tańczy też taniec nowoczesny, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym. Jej partnerem tanecznym jest Tomek Barański.

Studiuje charakteryzację i wizaż, ale to, co naprawdę jest dla niej najważniejsze to taniec.

Edyta stworzyła również własny zespół taneczny, z którym występuje. Jej marzeniem jest przygotowanie swojego własnego spektaklu, prawdziwej rewii tanecznej.

Zanim została uczestniczką „Tańca z gwiazdami” miała okazję uczestniczyć w programie jako gość na widowni. Zachwyciła ją atmosfera panująca w studio i to, że wszyscy się lubią. Czuła, że w przygotowanie do programu wkładają całą duszę.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl