fit.pl mobile logo

Maserak już nie zatańczy

Rafał Maserak i Omenaa Mensah odpadli z rywalizacji o Kryształową Kulę po wielkanocnym odcinku programu, w którym uczestnicy tańczyli do utworów Franka Sinatry. Rafała i Omenaa zatańczyli tango do utworu “They Can't Take That Away From Me”. Nie podobało się zarówno sędziom (tylko 29 punktów), jak i widzom. Musieli więc odejść.
Rafał Maserak i Omenaa Mensah odpadli z rywalizacji o Kryształową Kulę po wielkanocnym odcinku programu, w którym uczestnicy tańczyli do utworów Franka Sinatry. Rafała i Omenaa zatańczyli tango do utworu “They Can't Take That Away From Me”. Nie podobało się zarówno sędziom (tylko 29 punktów), jak i widzom. Musieli więc odejść.

Z jednej strony to zaskoczenie, bo Rafał Maserak to świetny tancerz, który w poprzednich edycjach był w ścisłej czołówce (raz z Małgorzatą Foremniak i raz z Aleksandra Kwaśniewską), ale z drugiej można było się tego spodziewać, bo jego partnerka Omenaa od samego początku nie radziła sobie z tańcem. Gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że w ostatnim odcinku jej technika nieco się poprawiła i był to zdecydowanie jej najlepszy jak dotychczas występ. Niestety, w rankingu popularności u widzów Rafał i Omenaa przegrali z Kasią Tusk i Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli jeszcze słabiej, ale dostali więcej sms-ów.

Parą numer jeden tego odcinka byli Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak. Zatańczyli fenomenalnego fokstrota do „Deszczowej piosenki”. To wielki wyczyn, bo fokstrot uchodzi za najtrudniejszy taniec towarzyski. Krzysztof i Kamila poradzili sobie jednak z nim znakomicie. – To był najlepszy fokstrot ze wszystkich pięciu edycji tego programu – powiedziała słynąca z surowych ocen Iwona Pavlović. I faktycznie wszystko w tym tańcu było tak jak trzeba – znakomita rama, lekkość i wdzięk. Nic dziwnego, że sędziowie pokazali cztery „dziesiątki”.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov. Zatańczyli rumbę do "Strangers in the Night", za którą zgarnęli bardzo dobre oceny od sędziów (35 punktów) i wiele sms-ów od widzów, co ostatecznie dało im drugie miejsce w tym odcinku. Jeśli ta para dalej będzie się tak rozwijała, może spokojnie powalczyć o finał.

Trochę słabiej, choć nie można powiedzieć że źle, zatańczyli tym razem Bartosz Obuchowicz i Ivan Komerenko. O ile Ivan i jego partnerka Blanka Winiarska dzięki głosom telewidzów przeszli do następnego odcinka na czwartym miejscu, to Bartosza i jego partnerkę Kingę Jurecką czekała nerwowa końcówka u boku Rafała Maseraka i Omeny Mensah. Przeszli dalej, ale piąte miejsce może świadczyć o spadającej popularności u widzów programu.

[-------]

Na brak popularności nie może za to narzekać Kasia Tusk i jej partner Stefano Terrazzino. Mimo bardzo słabego występu (najniższe noty u sędziów – tylko 26 punktów) od widzów dostali głosów... najwięcej. Nic dziwnego, że bukmacherzy dają Kasi i Stefano duże szanse na udział w finale. Choć szczerze trzeba powiedzieć, że tańcem sobie na to nie zasłużyli.

Na zakończenie wielkanocnego odcinka producenci zafundowali widzom niespodziankę, którą był występ Zbigniewa Wodeckiego – zaśpiewał "Somewhere Over the Rainbow" Franka Sinatry.

Za tydzień tancerze będą musieli przygotować układy do muzyki z Kabaretu Starszych Panów.

 Wyniki:

nr
pary


para

punkty
sędziów


ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.
Kasia i Żora 35 5 3 8 2 rumba

2.
Wojciech i Magdalena            
3. Ivan i Blanka 29 3 4 7 4 rumba

4.

Ewa i Marek
           
5. Bartosz i Kinga 34 4 2 6 5 rumba

6.
Katarzyna i Stefano 26 1 6 7 3 foxtrot
7. Omenaa i Rafał 29 3 1 4 6 tango
8. Krzysztof i Kamila 40 6 5 11 1 foxtrot
9.  Anna i Łukasz          
10. Rafał i Ewa            

(TK)


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl