fit.pl mobile logo

Międzynarodowy Festiwal Tańca organizuje konkurs!

Organizatorzy KEY Salsa Festival mają dla uczestników niespodziankę. W tym roku po raz pierwszy będziecie mogli wygrać darmowy FULL PASS oraz BIELIZNĘ FIRMY KEY, naszego tegorocznego partnera generalnego. Wystarczy tylko dobry pomysł na króciutki wierszyk lub tekst reklamowy związany z KEY Salsa Festival
Jeśli jednak jesteście uzdolnieni plastycznie to proponujemy Wam przygotowanie szkicu lub rysunku „w rytmie salsy”, mile widziane będą również zdjęcia związane z tańcem, energią i wszystkim tym z czym się kojarzy nasz festiwal. Możecie wybrać jaka forma ekspresji ukazuje Wasze emocje i w danym miesiącu wysłać swoją pracę konkursową. Raz w miesiącu nagrodzimy najlepsze hasła, wiersze reklamowe, zdjęcia oraz rysunki, do których stworzenia zainspirowała Was SALSSSAAA! Najciekawsze prace będziemy prezentować na naszym profilu na facebooku.

Pamiętajcie KEY Salsa Festival 9-11 września 2011 - Kopalnia Soli w Wieliczce.

Nie może Was tam zabraknąć, bo to dopiero początek emocji, jakie będą towarzyszyć podczas KEY Salsa Festival i przedsmak tego co Was czeka ;)

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od kwietnia do sierpnia 2011r.
2. Ostatniego dnia każdego miesiąca, będą wybierani zwycięzcy i zostaną przyznane nagrody:
Zwycięzca otrzyma – Full pass na KEY Salsa Festival + bieliznę marki KEY

Osoby wyróżnione otrzymają - bieliznę marki KEY3

3. Każdy może tylko raz uczestniczyć w konkursie.

4. Prace należy przesyłać najpóźniej do dnia 25 każdego miesiąca, na adres mailowy: konkurs.key@gmail.com

5. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, rozmiar bielizny.

6. Nagrody będą do odebrania w podczas kongresu w biurze KEY Salsa Festival.

7. Nagród nie można wymienić na równowartość pieniężną.

8. Harmonogram konkursów:

kwiecień, czerwiec – konkurs poetycki (krótki wierszyk lub hasło reklamowe dotyczące KEY Salsa Festival),
maj, lipiec – konkurs plastyczny (szkic lub rysunek „w rytmie salsy”),
sierpień – konkurs fotograficzny (zdjęcia związane z tańcem, energią i wszystkim tym z czym Wam się kojarzy KEY Salsa Festival).
Każdego miesiąca będziemy Wam przypominać o zadaniu jakie trzeba będzie wykonać by wygrać FULL PASS i bieliznę marki KEY.

jestesmy patronem

www.taniec.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl