fit.pl mobile logo

Nelly, raper z siłowni

Wystarczy jeden rzut oka na rapera Nelly, by zauważyć, że siłownia nie jest mu obca
Wystarczy jeden rzut oka na zdobywcę nagrody Grammy – rapera Nelly – by zauważyć, że siłownia nie jest mu obca. Jego umięśniona sylwetka to nie dzieło przypadku tylko systematycznych ćwiczeń.
Plan treningowy amerykańskiego rapera jest zaplanowany tak, by przynosił oczekiwany efekt oraz by artysta zachował siłę na energiczne koncerty i inne sprawy związane z muzyką. Jak widać, ta sztuka udaje mu się bezbłędnie.

Ze sportem Nelly ma do czynienia od dawna. – W szkole średniej grałem w piłkę i byłem wtedy dobrze zbudowany. Od zawsze miałem atletyczną sylwetkę, ale nad mięśniami zacząłem się skupiać w wieku 24, może 25 lat – wyznał raper.

Skupianie się na swojej sylwetce to dla Nelly’ego pięć dni spędzonych na siłowni. Gdy jest w trasie koncertowej obowiązki zmuszają go to zredukowania ćwiczeń do trzech dni w tygodniu. Do tego dochodzą te w domu...

– Codziennie robię 1000 – 1500 przysiadów i brzuszków. To proste ćwiczenia, do których nie potrzebuje siłowni. Do tego gram w koszykówkę. To świetne ćwiczenie cardio – powiedział Nelly w jednym z wywiadów – Pracuję z dużymi obciążeniami i robię po 8 powtórzeń, bo chcę nabrać mięśni, a nie być chudym.

Według Nelly’ego przysiady i pompki to świetny trening dla każdego faceta i to głównie nim zawdzięcza swój wygląd. – Zacznij powoli od 100-200 pompek Z czasem uda ci się zrobić więcej. Ja wstaję z łóżka, robię sto przysiadów lub pompek. Jem śniadanie i znów je robię. I tak kilka razy na dzień. Nie musisz od razu robić tysiaków – radzi zdobywca Grammy.

Co ciekawe, gwiazda rapu nie stosuje żadnej diety. – Ludzie wściekają się na mnie, gdy to słyszą. Po prostu mam szczęście. Moi przyjaciele widząc, co jem zawsze mówią, że kiedyś wyjdzie mi to bokiem. Ale do tej pory nie wyszło – cieszy się Nelly.

– Zwykle na śniadanie wcinam naleśniki, bekon, płatki owsiane i jajka z serem. Obiad to burgery z indyka i frytki, a kolacja zależy zwykle od miejsca, gdzie znajdę się wieczorem. Poza tym lubię podjadać i kocham czekoladę – wyjaśnia. – Jem naprawdę dużo: 3-4 posiłki dziennie i częste przekąski – dodaje.

Na sposobie odżywiania Nellego raczej nie warto się wzorować. Chyba, że potrzebujesz dodatkowych kilogramów mięśni, masz odpowiednią przemianę materii i naprawdę dużo ćwiczysz.

Aby wyglądać jak gwiazda rapu, możesz obwiesić się złotymi łańcuchami i zrobić sobie parę tatuaży. Ale jeśli twoim celem jest posągowa sylwetka, to musisz poświęcić dużo czasu na ćwiczenia. Zacznij już teraz... od przysiadów i pompek jak Nelly.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl