fit.pl mobile logo

Nowa nazwa Międzynarodowego Festiwalu Tańca

Crystal Salsa Festival to kongres salsy z czteroletnią tradycją. Jest to jedyny festiwal odbywający się w Kopalni Soli w Wieliczce, na który przyjeżdżają ludzie z całego świata. Przez te cztery lata kongres ten stał się najbardziej popularnym polskim festiwalem salsy. W tym roku podczas jubileuszu nastąpi zmiana nazwy festiwalu z Crystal Salsa Festival na KEY SALSA FESTIVAL
Dzięki pozyskaniu nowego sponsora strategicznego V Międzynarodowy Festiwal Salsy będzie mógł się odbyć i funkcjonować na dotychczasowym wysokim poziomie. Nowy sponsor główny festiwalu – Firma KEY – to producent markowej bielizny z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Z połączenia Crystal Salsa Festival oraz firmy KEY powstanie nowa marka KEY SALSA FESTIVAL.

„Z pomocą Key uda nam się zachować ten sam standard festiwalu, a może nawet podniesiemy poprzeczkę. KEY Salsa Festival będzie miało wszystko co najlepsze było w Crystal Salsa Festival. Dzięki temu połączeniu festiwal się odbędzie i będzie mógł prosperować w najbliższych latach, ponieważ planujemy dłuższą współpracę” – zapewnia koordynator główny kongresu salsy.

KEY SALSA FESTIVAL odbędzie się w dniach 9-11 września 2011 roku 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli w Wieliczce. Na festiwal zostały zaproszone największe gwiazdy salsowego świata, w tym Abakua dance Company z Frankie Martinez`em na czele. W trakcie kongresu salsy odbędą się cztery imprezy taneczne, trzy spektakle i ponad 60 godzin warsztatów. Do wyboru wiele stylów tanecznych w tym LA, cubana, mambo, kizomba, bachmata, zouka, rumba czy cha cha. Organizatorzy planują wiele ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

W planach także bicie rekordu Guinessa. A już teraz zapraszamy na stronę internetową www.crystalsalsaparty.pl by dokonać rejestracji, która ruszyła 21 marca i umożliwi wzięcie udział w V KEY SALSA FESTIVAL.

Zeszłoroczny festiwal zdobył statuetkę Najlepszego Kongresu 2010 roku w Plebiscyt organizowanym przez portal salsowisko.pl.

Lista instruktorów:

Frankie Martinez
Shaka Brown
Johnny Vazquez
Jennifer Silvas
Pablo Hug Baez
Adrian & Anita
Ania Chagowska
Yoannis Tamayo
Yunaisy Farray
Alex Carbo
Yeni Molinet
Ariel Rios Roberts
Olidaisy
Daniel Pancerz
Edyta Lanc
Jazzy Ruiz
Clau & Luke
Vito y Stefania
Basia Zielińska
Swinguys
Lori Ana Perez
Keren Ashri
Aisha Koswa
John Pizza
Lia Robertson
Jimmie Ruiz
Emanuel Blackett
Konrad & Joasia Dąbscy
Lilly Salsa Royale
Mark Anthony & Susie
Salsa Libre
Mambo Aces
Michalina & Kamil
Prince Tewin
Pasty & Josta
Ania & Łukasz - Pade
Ewa & Marcin – Krambo Dance
Salsa Tipica

jestesmy patronem

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl