Książka Davida Kirscha, osobistego trenera fitness, z którego usług korzystają m.in. Heidi Klum, Linda Evangelista i Liv Tyler
fit.pl
2007-08-01 00:00
Udostępnij
Nowojorski sposób na figurę
Książka Davida Kirscha, osobistego trenera fitness, z którego usług korzystają m.in. Heidi Klum, Linda Evangelista i Liv Tyler. Zawiera zestaw ćwiczeń i dietę, dzięki którym pierwsze efekty widać już po dwóch tygodniach.

Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała (New York Body Plan) to metoda, łącząca w sobie dietę oraz plan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu zaledwie czternastu dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni.

To właśnie David Kirsch pomógł topmodelce Heidi Klum wrócić w ciągu czterech tygodni do figury i wagi sprzed okresu ciąży. Takie niesamowite rezultaty osiągnęła dzięki odpowiedniemu sposobowi odżywiania i regularnemu treningowi.

Modelka musiała zrezygnować zwłaszcza z węglowodanów czyli ziemniaków, ryżu, pieczywa i makaronu. Zastąpiła te produkty rybami, drobiem i warzywami. Poza tym unikała jedzenia po godzinie 19. Podczas diety piła dużo wody i zielonej herbaty.

Polecany przez Davida Kirscha plan treningowy składa się z pięciu elementów. Podstawą jest rzeźbiący ciało trening kardio, poza tym trening siłowy, spalający tłuszcz, rozgrzewka i wyciszający streching. Aby osiągnąc jak najlepsze rezultaty, na ćwiczenia trzeba poświęcić co najmniej 60 - 90 minut dziennie.

www.fit.pl