fit.pl mobile logo

Odzież do ćwiczeń w ciepłe dni - czym należy się kierować?

W okresie wiosenno-letnim możemy cieszyć się coraz dłuższym dniem, większą ilością promieni słonecznych, a co za tym idzie, wyższą temperaturą. Takie warunki sprzyjają chęci i motywacji do działania, w tym do praktyki treningów na świeżym powietrzu. Zdecydowana większość osób, zamiast ćwiczeń w zamkniętych pomieszczeniach, stawia na aktywność na łonie natury. Należy jednak pamiętać, że jak do każdego treningu, potrzebny jest odpowiednio dostosowany do warunków strój. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, gdy chcemy trenować w słoneczny, ciepły dzień?

Odpowiednie elementy

Nawet, gdy pogoda wydaje się być idealna do treningu na świeżym powietrzu, nie będzie on sprawiał aż takiej przyjemności, gdy zostanie wykonany w nieodpowiednim stroju. Bardzo ważne jest by postawić na produkty, które będą komfortowe dla ciała, a dodatkowo pozwolą na pełen zakres ruchów. Produktem, który sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn, jest t-shirt o uniwersalnym fasonie. To element stroju, który każdy powinien mieć w swojej szafie. W przypadku Pań równie dobrą propozycją jest stanik sportowy idealnie pasujący na upalne dni.

Komfortowy trening to z całą pewnością również ten wykonany w dopasowanych do ciała legginsach lub kolarkach. Niezwykle istotne jest, by zwracać uwagę na odpowiednie dopasowanie produktu do okoliczności, w których planujemy wykonać trening. Przede wszystkim komfort! W naszym asortymencie posiadamy produkty Active Seamless, które charakteryzują się bezszwową technologią oraz miękkim, przyjemnym dla ciała materiałem. To propozycja, którą zdecydowanie warto wziąć pod uwagę planując aktywność w ciepłe dni, komentuje Dariusz Sadziński, Product Manager marki Gatta i Gatta Active.

Wyjątkowa technologia

Oczywistym jest, że podczas wykonywania aktywności fizycznej, niezależnie czy odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu np. na siłowni czy na świeżym powietrzu, człowiek podnosi swoją temperaturę ciała, jednocześnie wydzielając pot. Z pewnością uczucie to spotęgowane jest w ciepłe, słoneczne dni, gdy temperatura jest wyższa. Oprócz odpowiedniego dopasowania poszczególnych elementów stroju do okoliczności treningu, warto również zwrócić uwagę na materiał ich wykonania. Gatta Active oferuje produkty wykonane ze specjalnej przędzy NILIT® BREEZE, która odznacza się właściwościami chłodzącymi. To idealne rozwiązanie na upalne dni. Dzięki niej, skóra może oddychać a temperatura i pot nie są zatrzymywane. Wybierając produkty wykonane z tej przędzy gwarantujemy sobie komfortowy trening. Tworząc produkty sportowe przykładamy szczególną wagę do ich jakości, dbając by materiały, z których są wykonane sprawdzały się w różnych warunkach treningowych, odpowiada Dariusz Sadziński, Product Manager marki Gatta i Gatta Active.

Trening na świeżym powietrzu w okresie wiosenno-letnim jest często praktykowaną aktywnością. To bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu i jednoczesne korzystanie z uroków pięknej, słonecznej pogody. By cieszyć się w pełni treningiem w takich okolicznościach warto pamiętać o odpowiednich elementach stroju wykonanych z materiałów wspomagających aktywność w wysokich temperaturach.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl