fit.pl mobile logo

Odzież sportowa na najwyższym poziomie

Odzież sportowa pełni nie tylko funkcje użytkowe, ale również estetyczne. Poprzez ubiór na siłowni lub w trakcie biegania możemy wyrażać siebie i nasze podejście do życia. Właśnie z tego powodu tak istotne jest sięgnięcie po najlepsze jakościowo rozwiązania, które wpasują się w potrzeby. Warto sięgnąć po produkty firmy Nebbia. Producent ten jak nikt inny świetnie łączy wygodę, trwałość, walory użytkowe oraz niepowtarzalne kroje i odważny design. Tworzy odzież, która pozwoli wyróżnić się w każdym miejscu i będzie niepowtarzalna. Nebbia to najwyższa półka produktów, która jest skierowana do bardzo wymagających.

Nebbia - poczuj się komfortowo uprawiając sport

Nic tak nie wpływa na chęć do podejmowania aktywności fizycznej jak komfortowy strój. Dopasowana odzież pozwala wznieść aktywność na zdecydowanie wyższy poziom. Gdy wiesz, że dobrze wyglądasz w posiadanych ubraniach to masz ochotę dać z siebie jeszcze więcej. Właśnie taka filozofia towarzyszy projektantom marki Nebbia. Sztab specjalistów zatrudnionych przez firmę regularnie wypuszcza na rynek nowe produkty, które łączy niepowtarzalna filozofia. W ofercie dostępne są zarówno klasyczne wzory sportowe, jak i bardziej ekstrawaganckie rozwiązania. Daje to pewność, że każdy klient wybierający markę znajdzie coś dla siebie.

Wysokiej jakości odzież sportowa od Nebbia

Jakość to priorytet marki. Od początku swojego istnienia firma stawia na oferowanie dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach ubrań. Korzystanie tylko z najlepszych materiałów sprawia, że odzież od Nebbia jest trwała oraz gwarantuje odpowiednie odprowadzanie potu. Tym samym nawet w trakcie bardzo wymagającego treningu można liczyć na wysoki komfort.

Przewagą ciuchów od Nebbia jest fakt, że są one tworzone przy współpracy z aktywnymi sportowcami. Konsultacje z ekspertami pozwalają na uzyskanie najlepszych rezultatów jeżeli chodzi o ciuchy sportowe, które będą odpowiadały potrzebom. Cena odzieży od Nebbia w pełni odzwierciedla jakość, którą oferuje tego rodzaju odzież.

Popularne kategorie producenta Nebbia

Marka Nebbia posiada bardzo szeroki wybór odzieży zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na oficjalnej stronie oraz u renomowanych dystrybutorów marki można znaleźć każdą część garderoby sportowej. Począwszy od spodni, koszulek, bluz i wielu innych.

Bez wątpienia jednak jednymi z najpopularniejszych produktów marki są legginsy. Idealnie przylegające do ciała i wykonane z rozciągliwego materiału gwarantują pełną swobodę ruchów. Znakomicie sprawdzą się na siłowni lub w trakcie zajęć jogi. Zagwarantują nie tylko wygodę ale również podkreślą kształt ciała. Bez wątpienia ciekawym wyborem są również dopasowane topy, które idealnie sprawdzą się w okresie letnim. Produkty Nebbia skierowane do kobiet są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i posiadają różnorodne wzory na swojej powierzchni.

Nebbia to także odzież męska. Tutaj czekają na klientów luźniejsze propozycje. Największą popularnością u mężczyzn cieszą się dresy i koszulki tej marki. Luźny krój i postawienie na rozciągliwy materiał to pełna wygoda i szeroki zakres ruchów w trakcie treningu.

Kupuj odzież Nebbia w renomowanych sklepach

Chcąc kupić odzież sportową od Nebbia warto odwiedzić renomowany sklep. Daje to gwarancję tego, że produkty będą oryginalne i nawet jeżeli ich cena będzie odrobinę wyższa to warto. Odwiedź zatem renomowany sklep i sięgnij po odzież od Nebbia. W celu dokonania zakupu wystarczy, że założysz na stronie konto i z łatwością umieścisz wybrane ciuchy w koszyku. W przeszukaniu oferty pomogą dodatkowo dostępne w wyszukiwarce filtry. Nie czekaj zatem, odwiedź sklep i sięgnij po najlepszą odzież sportową.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl