WARSZTATY "ABC" już w ten weekend! Poznaj abecadło PARTYdanceSTYLE, rozwiń świadomośc tańca, zdobądź umiejętnośc kontroli ciała i ruchów, zrozum klucz do prowadzenia, ucz się skuteczniej zaawansowanych kombinacji i czuj się pewniej na parkiecie!  
fit.pl
2012-05-29 00:00
Udostępnij
PARTY DANCE - taniec użytkowy imprezowy
PARTY DANCE to autorski styl tańczony w parach, oparty na improwizacji i  prowadzeniu przez partnera.

Prosty krok podstawowy, różnorodność kombinacji i ich wariacje, wiele  poziomów zaawansowania oraz efektowność pozwolą każdemu zabłysnąć na parkiecie! Naturalność stylu oraz możliwość tańczenia go do każdej muzyki, tj.:  latynoskiej, swing, pop, disco, rnb, a nawet hip hop, techno czy rock, sprawiają, że znajduje wykorzystanie zarówno na imprezie klubowej,  prywatnej, firmowej jak i weselu.

Powstał w Europie w połowie XX wieku we Francji, późniejsza jego forma  kształtowała się w Wielkiej Brytanii, a obecna PARTYdanceSTYLE, w Polsce
i została stworzona przez tancerzy klasy ”S”, Pawła i Piotra Żaczek oraz  Żanetę Krysińską, wielokrotnych mistrzów międzynarodowych zawodów Modern
Jive Championships.

Na przestrzeni lat styl ten ewoluował i czerpał inspiracje z róznych  stylów tanecznych (Salsa, Tango Argentyńskie, Taniec Towarzyski czy  Rock`n`Roll). Modern Jive jest popularny w Wlk. Brytanii, Włoszech,  Hiszpanii, Niemczech, Rosji, USA, Chinach, Australii, Nowej Zelandii czy  RPA.

PARTYdanceSTYLE to styl dla każdego w każdym wieku i do każdej muzyki !

Warszaty, którę odbędą się w weekend, 2 i 3 czerwca, skierowane są zarówno do osób, które chcą zacząć przygodę z  PARTYdanceSTYLE oraz do tych, którzy już poznali styl.


KIEDY: 02.06 i 03.06 (sobota i niedziela)

GODZINA: 16:00-18:00

GDZIE: Centrum Warszawy

Konieczna rejestracja na biuro@PARTYdanceSTYLE.com do 31.05 do 22:00!

www.taniec.fit.pl