Paula Dowlasz - na swój sukces zapracowałam sama

Paula Dowlasz ma 21 lat i schudła 37 kilo. Nam opowiedziała o swoim treningu, diecie i motywacji do walki o lepszą sylwetkę 
fit.pl
2015-10-07 00:00
Udostępnij

 

Skąd decyzja o przemianie?

Po swoich 18 urodzinach wybrałam się na zakupy i zobaczyłam, że nie mieszczę się w żadne normalne spodnie, ledwo dopięłam się w rozmiar 48 i to był dla mnie szok, dopiero wtedy zobaczyłam że jest mnie za dużo. Pomyślałam , że jeżeli w wieku 18 lat ważę 105kg to za 10 lat mogę ważyć 180kg i zmarnuje sobie życie.

Co było najtrudniejsze podczas odchudzania?

Dyscyplina, nie jadłam tego co wcześniej a ciągnęło mnie do pizzy, słodyczy itp. Ciężko było mi się odnaleźć w tym całym odchudzaniu, ale po jakimś czasie stało się to częścią mnie.

Czy skorzystałaś z rad trenera personalnego lub dietetyka?

Nie, nigdy nie korzystałam ani z trenera, ani z dietetyka. Nigdy też nie ćwiczyłam z żadnymi gwiazdami, sama sobie do tej pory układam dietę i treningi.

Czy do wszystkiego doszłaś sama, czytając internetowe porady?

Tak swój sukces zawdzięczam tylko sobie, doszłam do wszystkiego czytając różne nowinki i porady w internecie.

Jaką dietę stosowałaś?

Wyeliminowałam to co mi nie potrzebne, odstawiłam cukry, sól, fast foody , napoje słodzone do tego jadłam pół porcji, zamiast czterech kanapek jadłam dwie i piłam zresztą pije do tej pory dużo wody .

Czy pojawiła się chwila zwątpienia?

Nie miałam nigdy dużego upadku, może jakieś chwilowe się zdarzały ale nie pamiętam - więc wydaje mi się że obyło się bez upadku :)

Moment, w którym pomyślałaś, że to nie ma sensu, że rzucam to w diabły?

Nigdy nie miałam takiego momentu, każdego dnia wstawałam z jeszcze większą motywacją do tego co robię, wiedziałam że nie mogę się poddać. A widząc efekty chciałam więcej.

Kto Cię najbardziej wspierał podczas przemiany?

Rodzice, chłopak i ludzie którzy są ze mną od zawsze na moim fotoblogu oraz blogu, oni są ze mną ciągle i ten sukces jest też dzięki nim - to oni każdego mnie motywują.

Jak czujesz się w swojej "nowej skórze"?

Rewelacyjnie, stałam się lepszą wersją samej siebie. Jestem bardzo szczęśliwą i pozytywną osobą.

Nadal jesteś aktywna i prowadzisz zdrowy styl życia?

Tak ciągle trenuje i uważam na to co jem, dla mnie ten cały proces stał się częścią życia. Ćwiczę codziennie jest to dla mnie tak oczywiste jak umycie zębów. Sport stał się moją pasją.

Co się zmieniło w Twoim życiu po przemianie?

Zaczęłam prowadzić bloga i pomagać innym dziewczynom, opowiadam o tym jak zaczęłam co robiłam i mam na swoim koncie już parę naprawdę interesujących przemian - jestem bardzo dumna z tego :)

www.fit.pl