PEI – Konferencja Fitness – czy II edycja zaskoczy?

Dwa dni merytorycznej wiedzy, motywacji, spotkania ze Światowymi Gwiazdami Fitness, a także specjalne szkolenie z zakresu przygotowań do startów w zawodach sylwetkowych. 
fit.pl
2016-09-12 00:00
Udostępnij
PEI – Konferencja Fitness – czy II edycja zaskoczy?

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Konferencji PEI, organizatorzy – agencja eventowa IC Events – postanowiła podnieść poprzeczkę i pozytywnie zaskoczyć po raz drugi. W jaki sposób? Sprawdź…

Czym jest PEI II?

PEI, to największa Konferencja Fitness w Europie! Ma na celu promowanie sportowego stylu życia oraz zdrowego podejścia do fitnessu i kulturystyki. Podczas tego wydarzenia, na najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Polsce – PGE Narodowym, w dniach 22-23 października 2016r., obok specjalistów z zakresu odżywiania, treningu, suplementacji i psychologii sportu oraz ponad 1 000 uczestników, pojawią się Gwiazdy ze światowej sceny fitness.

Dlaczego warto być na PEI II?
PEI – Konferencja Fitness dostarczy Ci unikatowej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników, nabierzesz inspiracji do ciężkiego treningu, podejmowania nowych wyzwań i dążenia do celu. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy będzie Certyfikat PEI! Poza tym do zdobycia Certyfikat ECS i Certyfikowany Kurs z zakresu rolowania prowadzony przez Blackroll – Workshop.
Dodatkowo wśród Prelegentów pojawią się Światowe Gwiazdy Fitness, m.in. Paige Hathaway - 27-letnia trenerka i modelka fitness, ponad 5 mln fanów na Facebook i 3,6 mln na Instagramie. Paige jest propagatorką treningu siłowego dla kobiet. Paige Hathaway będzie Gwiazdą drugiego dnia Kongresu i poza spotkaniem z fanami, przedstawi wykład na temat: Trening dla różnych typów sylwetki.
Drugą Gwiazdą wydarzenia będzie Erko Jun – jeden z najbardziej znanych Trenerów Personalnych na Świecie, Model fitness, 3-krotny Mistrz w zawodach Benelux, 2. miejsce w zawodach fitness Balkan Competition i 3. miejsce w międzynarodowych zawodach Model Universe w Miami na Florydzie. Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość wziąć udział w treningu prowadzonym przez Erko.Co w programie?
Dwa dni wykładów prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowczą.
Wśród nich m.in.:
• Tomasz Słodkiewicz – Mistrz Europy Juniorów 2005, Mistrz Polski w kat. do 95kg i Open oraz wielokrotnie nagrodzony na arenie międzynarodowej kulturysta w zawodach kulturystycznych.
• Michał Wrzosek – dietetyk, trener personalny, licencjonowany instruktor kulturystyki i wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów związanych z treningiem , żywieniem i suplementacją.
• Jakub Mauricz – jeden z najlepszych dietetyków w Polsce, który zrewolucjonizował podejście do dietetyki sportowej. Opiekun czołowych zawodników MMA, a także Mistrza Świata w pływaniu - Mateusza Sawrymowicza.

Całe wydarzenie poprowadził Łukasz „Juras” Jurkowski – były zawodnik MMA, komentator sportowy, dusza towarzystwa.

Nowość! W trakcie drugiego dnia Konferencji, szkolenie będzie podzielone na dwie sale. Obok wykładów szkoleniowo-motywacyjnych odbędzie się całodniowe przygotowanie do zawodów sylwetkowych! Wśród wykładowców m.in.: Hanna Garboś – Mistrzyni Świata w Bikini Fitness 2014; Grzegorz Płaczkowski – V-ce Mistrz Świata-Montreal, Zwycięzca Arnold Classic-Madryt, Mistrz Europy-Santa Susanna, Dwukrotny Mistrz Polski OPEN; a także Piotr Głuchowski – ikona polskiej kulturystyki, Mistrz Polski w kategorii do 90 kg., Mistrz Europy 1995, a 10 lat później Mistrz Świata federacji NABBA w kat. do 179 cm oraz w open. Kolejnym prelegentem będzie Tadeusz Sowiński – dietetyk i specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, współpracuje m.in. z kadrą olimpijską wioślarzy i wioślarek. Uczestnicy będą mieli okazję również posłuchać Mistrza Europy Juniorów 2014 -Piotra Boreckiego, Tomasza Marca - Mistrza Świata Juniorów 75kg 2015 i innych.

Spotkajmy się na PEI II – Konferencja Fitness!
Zapraszamy 22-23.10.2016r., PGE Narodowy, Warszawa!

Więcej informacji na: www.konferencjapei.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebook: PEI – Konferencja Fitness
Bilety do nabycia na: www.konferencjapei.evenea.pl