fit.pl mobile logo

Pierwsze medale w programie Jatomi Champions!

Od oficjalnej inauguracji programu wsparcia treningowego Jatomi Champions w kwietniu tego roku do akcji oficjalnie przystąpiło już 80 osób. Darmowe treningi w siłowniach Jatomi Fitness na terenie całej Polski przyniosły już pierwsze efekty w postaci znaczących tytułów i medali. Uczestnicy programu dali się także poznać szerszej publiczności poprzez udział w akcji Jatomi Challenge, gdzie rywalizowali z internetowymi gwiazdami sportu

Jatomi Champions to nowoczesny program wsparcia treningowego dla młodych sportowców opracowany przez sieć Jatomi Fitness. Inicjatywa adresowana jest do reprezentantów Polski we wszystkich dyscyplinach sportu, startujących w zawodach rangi międzynarodowej. To właśnie z myślą  o przyszłych mistrzach olimpijskich sieć Jatomi Fitness udostępnia wszystkie swoje kluby i umożliwia bezpłatne korzystanie z całej ich infrastruktury, bez ograniczeń czasowych.

Dzięki programowi, młodzi, zdolni sportowcy mogą raz na zawsze zapomnieć o spartańskich warunkach, w jakich części z nich zdarzało się trenować: o zimnych salach ze starym i zdekompletowanym sprzętem, bez zaplecza sanitarnego i pomocy z zewnątrz – mówi Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness.

Do programu przystąpiło już ponad 80 osób trenujących najróżniejsze dyscypliny: od żeglarstwa, przez hokej na lodzie i łyżwiarstwo figurowe, po taekwondo czy bowling.

Uczestnicy programu odnoszą już pierwsze duże sukcesy na arenie międzynarodowej. Jedna z pierwszych podopiecznych Jatomi Fitness – Weronika Deresz – wywalczyła tytuł mistrzyni Europy w wioślarskiej dwójce podwójnej wagi lekkiej. W sportowych zmaganiach pokonała m.in. reprezentację Holandii, w której startowała aktualna mistrzyni olimpijska w tej konkurencji . Kilka tygodni wcześniej polska drużyna z uczestniczką programu na pokładzie okazała się najlepszym teamem podczas Pucharu Świata w Belgradzie.

Treningi w Jatomi Fitness pozwoliły także zbudować formę Marcinowi Filipiakowi. Pod koniec maja zawodnik kadry Polski Kettlebell zdobył złoty medal podczas BOLT World Championships 2017. Filipiak był też uczestnikiem pierwszego z czterech odcinków pierwszego w Polsce Live Fitness Show – Jatomi Challenge.

Jatomi Challenge to sportowe wyzwanie, w którym naprzeciw siebie stanęli profesjonalni zawodnicy
i sportowi celebryci. W przygotowanych specjalnie dla nich „pojedynkach” musieli zmierzyć się ze sobą w różnych konkurencjach. Wszystkie wydarzenia były transmitowane na żywo na Facebooku.

Zawodowi sportowcy, którzy rywalizowali z gwiazdami byli właśnie uczestnikami inicjatywy Jatomi Champions. Udział w projekcie umożliwił im nie tylko „sprawdzenie się” w najróżniejszych konkurencjach, ale także zaprezentowanie siebie i uprawianych dyscyplin przed szeroką publicznością.

W sumie, w pojedynkach odbywających się w maju w czterech miastach Polski, zmierzyli się:
W Warszawie – Michał „Owca” Owczarzak (Warszawski Koks) vs. Marcin Filipiak (kettlebell) -  remis
W Krakowie – Łukasz „Luka” Trochonowicz vs. Konrad Kłusek (kickboxing) -  remis
We Wrocławiu – Jacek Gadzinowski vs. Jakub Baron (karate) -  3:5
W Gdyni – Małgorzata Kędzierska (Szpilki na Siłowni) vs. Tomasz Sordyl (wspinaczka) -  4:5
W ostatecznej klasyfikacji młodzi zawodowcy wygrali z internetowymi gwiazdami 4:2.

Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych i będziemy bacznie przyglądać się ich dalszej sportowej karierze – mówi Trevor Brennan – Będziemy także starali się na bieżąco wsłuchiwać w potrzeby sportowców i na nie reagować, dostosowując do nich program w ramach oferty, jaką dysponujemy w naszych obiektach. To wszystko po to, aby móc zapewnić uczestnikom programu najlepsze możliwe warunki treningowe.

Zgłoszenia do programu Jatomi Champions cały czas trwają!

Do akcji przystąpić mogą wszyscy sportowcy reprezentujący Polskę na zawodach międzynarodowych. Podstawą aplikacji jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres jatomichampions@jatomi.com. Regulamin programu dostępny jest na stronie www.jatomifitness.pl.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl