Połączenie medytacyjnej praktyki zen i nowoczesnego tańca, wydaje się być niemożliwe do osiągnięcia. A jednak, Reebok znalazł złoty środek - stworzył formę i materię buta ZENSWA FUSHION.
fit.pl
2006-01-17 00:00
Udostępnij
Połączenie medytacji z tańcem
Połączenie medytacyjnej praktyki zen i nowoczesnego tańca, wydaje się być niemożliwe do osiągnięcia. A jednak, Reebok znalazł złoty środek - stworzył formę i materię buta ZENSWA FUSHION.

zenswa200Jedną z aktywności zarówno fizycznych, jak i duchowych, pozwalających na wyzbycie się niewolniczych zapędów naszego umysłu jest praktyka medytacji. Drugą zaś taniec, w którym uwalniamy i wyzwalamy się od naszych myśli. Obie te formy nie są dzisiaj już tylko modą, ale i potrzebą, która zrodziła się z tęsknoty za spokojem ducha.
Reebok, zainspirowany tymi dwoma formami wyzwolenia umysłu, połączył zarówno medytację, jak i taniec, dwie, jak różne a jednocześnie bliskie sobie natury. W dotarciu do najwyższych stanów świadomości, stworzył but ZENSWA FUSHION - potocznie zwany stanem najwyższego oświecenia.

Delikatny but ZENSWA FUSHION w sposób bezpardonowy pasuje do każdego typu ubrania. Szerokie medytacyjne spodnie, obcisłe legginsy do tańca współczesnego czy wreszcie strój używany, na co dzień do pracy - wydaje się być stworzony specjalnie do białej, zdobionej delikatnym różem ZENSWY FUSHION.

Sama forma buta stworzona została z delikatnej, choć jednocześnie trwałej skóry, idealnie układającej się i dopasowującej do kształtu stopy. Podeszwa wykonana została z dwóch, niezależnie od siebie osadzonych antypoślizgowych podstaw. Przestrzeń pomiędzy dwoma częściami podeszwy idealnie przylega do śródstopia, bez względu na rodzaj wykonywanych przez nią ruchów. Modne tego roku przeszycia zewnętrzne obecne są nie tyko na wierzchu buta, ale i w przestrzeni pomiędzy częściami podeszwy, robiąc z niej intrygująca część całość.

Otwarty umysł, wolność wyrażona nieskrępowaną świadomością dla jednych możliwa jest do osiągnięcia poprzez sztukę medytacji zen, dla innych poprzez taniec. Bez względu na to, jaką drogę wybierzemy do osiągnięcia tego, co najcenniejsze, Reebokowa ZENSWA FUSHION już istnieje.


opr.MK    www.ftv.pl


www.fit.pl