fit.pl mobile logo

Prezent pod choinkę - co sprawi radość Twoim bliskim?

Okres bożonarodzeniowej gorączki to czas absolutnie niezwykły, pełen uroku, wesołej krzątaniny wokół przygotowywania najlepszych przepisów na ulubione dania domowników, czas miłej zadumy i oczywiście poszukiwania najlepszych prezentów dla każdej bliskiej osoby z rodziny oraz dla przyjaciół.

Prezent pod choinkę powinien być wyjątkowy tak jak osoba, do której ma trafić. Przeglądając pomysły na prezenty świąteczne staraj się nie kierować własnymi upodobaniami, a faktycznie tym, co lubi osoba, dla której przeznaczony ma być prezent świąteczny.

Tylko w ten sposób wybierzesz idealny prezent, który na długo zapadnie w pamięć.

Oryginalny prezent - czy naprawdę tak trudno go znaleźć?

W Święta Bożego Narodzenia każdy chce wybrać najlepszy prezent dla swoich bliskich. Sklepy prześcigają się w tworzeniu wyjątkowych okazji oraz różnorodnych ofert, dlatego znalezienie czegoś odpowiedniego wśród wszystkich nietuzinkowych propozycji jest czasem bardzo trudne.

Jeśli szukasz prezentu, staraj się wcześniej pomyśleć nad jego koncepcją - niech prezent na święta będzie przemyślany, dopasowany do osoby, która ma go otrzymać i niech faktycznie sprawia radość. Nie rzucaj się na wszystkie oferty, jakie znajdziesz w sklepach, szczególne te typowo świąteczne i dekoracyjne, a w efekcie bardzo niepraktyczne i trudne do wykorzystania przez resztę roku. Znacznie lepszy będzie praktyczny prezent, na przykład coś związanego z pracą czy z hobby, co się przyda na co dzień.

Oczywiście drobne upominki też będą zawsze doskonałym pomysłem - nie liczy się wielkość czy wartość podarunku, ale właśnie sam pomysł na prezent. Najlepiej widać to zawsze po najmłodszych - to one wkładają najwięcej inwencji w tworzenie ciekawych propozycji.

Prezenty świąteczne dla rodziny - dla mamy i taty

Jeśli rodzice cieszą się z drobiazgów, możesz przygotować świąteczne dekoracje - i zdecydowanie możesz to zrobić samodzielnie. Świetnym prezentem świątecznym dla rodziców będą praktyczne upominki, związane z domem, kuchnią, wyposażeniem poszczególnym pokoi. Jeśli mają jakieś pasje lub coś kolekcjonują, zawsze możesz dokupić kolejny element z serii.

W przypadku dorosłych świetny pomysł to także koszyki prezentowe - koniecznie sprawdź, co można do nich zapakować, to opcji jest naprawdę wiele. Jeśli rodzice mają poczucie humoru, możesz wybrać coś zabawnego, nawiązującego na przykład do sytuacji, w jakiej się wspólnie kiedyś znaleźliście i wspominacie to do dzisiaj przy każdej nadarzającej się okazji.

Prezent świąteczny dla dziadków

Boże Narodzenie to też czas, kiedy w domu przy choince gromadzi się całą rodzina wraz z dziadkami. Czasem znalezienie czegoś odpowiedniego dla seniorów to nie lada wyzwanie. Tutaj możesz postawić na zestawy witaminowe, na kolekcje i serie ulubionych książek, duże i kolorowe wydania gazet z krzyżówkami, szal lub ciepły koc, a także zestawy ulubionych smakołyków ułożonych w kształcie serca.

W zasadzie za super prezenty dla dziadków będzie uchodzić pewnie wszystko, co od Ciebie dostaną.

Świąteczny prezent dla siostry i brata

Gdy przychodzi czas świąt, trzeba wybrać idealny prezent również dla swojego rodzeństwa. Tutaj najwięcej zależy oczywiście od wieku brata i siostry.

Jeśli chodzi o starsze rodzeństwo, nie powinieneś mieć większego problemu - w święta pod choinkę możesz podarować im naprawdę wiele fajnych gadżetów, szczególnie, jeśli masz większy budżet przeznaczony na ten cel.

Dla brata zawsze świetnie sprawdzi się elektroniczny gadżet, jak smartwatch czy opaska. Na pewno ucieszy go też gra na PlayStation czy coś, czym akurat najmocniej się interesuje - na przykład... deskorolka. Wystarczy uważniej się przyjrzeć, co w ostatnim czasie najchętniej robi i gadżety związane z tą dziedziną wybrać na prezenty dla niego.

Jeśli chwilę pomyśleć, również prezent dla siostry nie tak trudno można wybrać. Jeśli siostra nie może oderwać się od kolejnej książki, w formie prezentu daj jej czytnik e-book - idealna propozycja na zimowe wieczory. Pod choinkę możesz też wybrać takie prezenty dla siostry, jak urządzenie do peelingu czy aparat cyfrowy lub do zdjęć natychmiastowych, jeśli uwielbia fotografię. Jeśli lubi modę, kup jej ciuch, za których ostatnio najczęściej wzdycha.

Jaki prezent dla dzieciaków?

W przypadku dzieciaków w zasadzie każdy rodzaj prezentów będzie mile widziany. Warto jednak i w tym wypadku nie tylko podążać za modą i na upominek na święta wybierać wartościowe zabawki, również edukacyjne. W ostatnich latach przyjmują one bardzo atrakcyjną dla dzieci formę i naprawdę sprawiają wiele radości.

Najlepsze prezenty dla przyjaciółki

Święta to czas, kiedy chce się wybrać prezenty dla wszystkich swoich najbliższych. Na liście bliskich są też znajomi i przyjaciele, a zatem jakie propozycje na prezent dla przyjaciółki będą najodpowiedniejsze właśnie na święta? Nikt jej nie zna tak, jak Ty, dlatego najlepsze pomysły na pewno będziesz mieć właśnie - Ty. Sprawdź, co ciekawego możesz znaleźć w sklepach - jej ulubione słodycze czy kosmetyki, książki, a może jakiś niedrogi gadżet elektroniczny? Na święta masz prawo zaszaleć - w sklepach znajdziesz na pewno taki podarunek, który wywoła na jej twarzy uśmiech. Podaj jej tymczasowy tatuaż, kolczyki albo voucher na kurs samby.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl