Nie ma chyba kobiety, która nie marzyłaby o pięknym i efektownym makijażu
fit.pl
2008-01-09 00:00
Udostępnij
Sekrety makijażu
Nie ma chyba kobiety, która nie marzyłaby o pięknym i efektownym makijażu. Książka „Bądź piękna. Sekrety makijażu Roberta Jonesa” może pomóc w zrealizowaniu tego marzenia

Autor książki, Robert Jones to międzynarodowej sławy artysta wizażu. Wydawnictwo zawiera szereg metamorfoz ("przed" i "po") - wykonanych za pomocą kosmetyków do makijażu. Miłośniczki ładnego wyglądu znajdą tu makijażowe tricki, dzięki którym w kilka minut można zatuszować niedoskonałości w wyglądzie twarzy tak, że staną się niezauważalne.

Ponadto w książce można przeczytać m.in. o tym, co zrobić, by twarz, niezależnie od jej kształtu, wyglądała na perfekcyjnie owalną, jak sprawić, by oczy wyglądały na duże i piękne, czy też w jaki sposób zatuszować niedoskonałości cery i perfekcyjnie wyrównać jej koloryt .

Są też porady odnośnie wyboru kolorów cieni, pudrów, podkładów do makijażu oraz wskazówki, pomagające wybrać najodpowiedniejsze kosmetyki.

Autor tych wszystkich porad, Robert Jones to założyciel i prezes simple beaute. Udzielał wskazówek w zakresie wizażu takim sławom jak Neiman Marcus, Mary Kay, Sheryl Crow czy Dixie Chiks.

www.fit.pl