Salma Hayek od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet show biznesu.  Aktorka nie miałaby tak zachwycającej figury, gdyby nie regularne, krótkie głodówki i lekkostrawna dieta
fit.pl
2010-07-28 00:00
Udostępnij
Seksowna aktorka pości
Meksykańska aktorka cieszy się atrakcyjną sylwetką - zgrabnymi i szczupłymi nogami, płaskim brzuchem oraz jędrnymi pośladkami i piersiami. Gwiazda, mimo że jest dojrzałą kobietą po 40-ce, wciąż wygląda jak 20-latka. Niski wzrost jeszcze bardziej ją odmładza.

W utrzymaniu nienaganne figury pomaga jej lekkostrawna dieta, bogata w warzywa, owoce, owoce morza i chude, białe mięso, a także 1- lub 2-dniowe głodówki. Salma robi je regularnie od wielu lat, raz w miesiącu. Gdy aktorka chciała odzyskać formę i figurę po ciąży stosowała je częściej, ale ze względu na dziecko w grę wchodził tylko 1-dniowy post.

Zawsze gdy gwiazda przestaje jeść, dużo pije. Salma nawadnia swój organizm wodą i sokami. Od 15 lat aktorka oczyszcza się owocowymi i warzywnymi napojami, ale jest przekonana, że to jak wygląda to zasługa głównie głodówek.

W jednym z wywiadów powiedziała, że nigdy z nich nie zrezygnuje, bo dzięki nim zawsze i szybko zrzuca zbędne kilogramy.

Przeczytaj więcej informacji o oczyszczających głodówkach

www.fit.pl