Odchudzanie to ich styl życia. Podporządkowują się mu całkowicie. O dietach wiedzą wszystko, bo niemal każdą przetestowały osobiście. W czołówce gwiazd, które do przesady dbają o swoją figurę jest Victoria Beckham  
fit.pl
2012-02-29 00:00
Udostępnij
Gwiazdy na ciągłej diecie
Ciągle się odchudzają. Jedną dietę kończą, drugą zaczynają. Stosują je bezmyślnie, często bez konsultacji z fachowcami ds. odżywiania. Ryzykując swoje zdrowie sięgają po takie, których skuteczność negowana jest przez wielu naukowców, lekarzy i dietetyków. W poszukiwaniu diety cud...brakuje im często zdrowego rozsądku

 

Victoria Beckham – patrząc na żonę piłkarza wydaje się, że ona raczej powinna stosować diety, dzięki którym zdrowo przybierze na wadze. Jej filigranowa figura nie wygląda atrakcyjnie, chociaż gwiazda twierdzi, że waży za dużo. Znana jest z eksperymentowania z dietami. Lubuje się w dziwacznych sposobach odżywiania, które przywozi z dalekich podróży po świecie.

Britney Spears – W jej przypadku problemy z wagą zaczęły się po urodzeniu dzieci. Brak ruchu i depresja dodatkowo zrobiły swoje. Wokalistka zaczęła się odchudzać. Z trudem przebrnęła przez dietę 1000 kalorii, a potem hollywodzką. Dopiero współpraca z dietetykiem i ćwiczenia pomogły uzyskać idealne ciało.

Beyonce – Wybiera szybkie i drakońskie diety. Są one skuteczne, ale dają krótkotrwały efekt. Stosowanie różnych diet rozregulowało jej metabolizm, przez co miała uporczywe problemy ze zdrowiem. W końcu Beyonce pokochała swoje krągłości i uczyniła z nich atuty pokazując innym kobietom, że duża pupa jest sexowna! Artystce marzy się dieta w trakcie stosowania której nie będzie musiała powstrzymywać się od jedzenia czekolady!

Jennifer Aniston – jest zwolenniczką głodówek. Kilka razy trafiła z tego powodu pod kroplówkę! Najbardziej niezadowolona była z diety Cambridge, po której szybko przytyła, a dieta Atkinsa bardzo pogorszyła jej stan włosów, paznokci i skóry. Obecnie stosuje dietę antycellulitową. Do końca terapii pozostało jej 5 miesięcy.

www.fit.pl