Wolnymi kroczkami zbliża się ukochana przez nas pora roku i każda kobieta zadaje sobie pytanie, co takiego w tym sezonie będzie modne na plażach?
fit.pl
2007-05-09 00:00
Udostępnij
Stroje kąpielowe Lato 2007
Jak widać wolnymi kroczkami zbliża się do nas ukochana przez wszystkich pora roku jaką jest lato. To okres urlopów, wyjazdów, a więc czas gorącego słońca i leniuchowania na plażach, basenach czy w górach nad pięknymi strumyczkami.

Każda kobieta w tym czasie zadaje sobie pytanie, co takiego w tym sezonie będzie modne na plażach?

Moda tego lata przyniesie nam wiele wrażeń oraz emocji. Projektanci firmy FEBA stawiają na mieszankę wybuchową kolorów i wzorów. A więc najbardziej wymagające Panie na pewno znajdą coś odzwierciedlającego swoją indywidualność. 

Kolekcja jest naprawdę zróżnicowana, z jednej strony nieco ekstrawagancka, bazuje na najnowszych trendach przyciąga ostrością barw i fantazją wzorów, z drugiej znów strony korzysta z klasycznych krojów i kolorów z oryginalną nutka wzorków i dodatków.

W najnowszej kolekcji stawiamy na kobiecość, elegancję i subtelność.

Firma FEBA proponuje nam stroje dla Pań w każdym wieku i o zróżnicowanej sylwetce najlepszym przykładem są stroje trzy częściowe, składające się z szortów, miękkiego stanika oraz delikatnej bluzeczki, która potrafi ukryć niedoskonałości naszych kobiecych brzuszków, natomiast kolorystyka i wzory pozwalają być pięknym i modnym.

lato 2007 01lato 2007 02
lato 2007 03lato 2007 05

www.fit.pl