Lato zbliża się wielkimi krokami. Czas najwyższy aby przygotować się odpowiednio na upalne dni i wybrać odpowiedni strój na plażę. Firma Reebok przygotowała w tym sezonie modne, wygodne i niezwykle seksowne stroje kąpielowe.
fit.pl
2006-05-23 00:00
Udostępnij
Stroje kąpielowe Reeboka
Lato zbliża się wielkimi krokami. Czas najwyższy aby przygotować się odpowiednio na upalne dni, zadbać o ciało i wybrać odpowiedni strój na plażę. Firma Reebok w tym sezonie przygotowała kilkanaście modnych, wygodnych i niezwykle sexownych strojów kąpielowych dla kobiet.

Nadchodzące lato to doskonała okazja do przerwania bezczynności i rozpoczęcia pracy nad swoją sylwetką. Juz wkrótce będziemy mogły wylegiwać się bezczynnie na złocistej plaży lub spędzać aktywnie czas na basenie. Dla wszystkich miłośniczek wodnych rozkoszy w pełnym słońcu firma Reebok przygotowała kolekcję strojów plażowych dla kobiet. W jej skład wchodzą stroje kąpielowe, bikini z baweły i poliamidu, plażowe spódniczki, koszulki oraz szorty w przeróżnych kolorach i we wszystkich możliwych rozmiarach.

Stroje doskonale podkręślają kobiece atuty a jaskrawa kolorystyka doskonale współgra z letnią opalenizną. Nowoczesne a zarazem wygodne wzory strojów zdobione są kwiatowymi nadrukami, paskami i modnymi dodatkami. Dla kobiet z mniejszym biustem firma Reebok przygotowała usztywniane, wyjmowane pianki powiększające optycznie piersi.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

rbk1a rbk2a rbk3a rbk4a  rbk5a rbk7a rbk8a rbk6a

 

www.fit.pl