fit.pl mobile logo

Suplementacja dla sportowców

Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki na siłowni, to na pewno poszukujesz sposobów na to, aby treningi przynosiły jeszcze bardziej satysfakcjonujące wyniki. W takim wypadku powinieneś zdecydować się na odpowiednią suplementację, która zadba o dzienne zapotrzebowanie najważniejszych substancji. W poniższym artykule postaramy się zwrócić uwagę na produkty, nad którymi warto się zastanowić!

Odpowiedzialne podejście do suplementacji

Suplementy cały czas są obecne w naszej diecie. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że suplementy diety są wręcz często wymagane do tego, aby móc uzupełnić niedobory, ale i również wspomóc pracę organizmu. Na samym początku powinieneś dokładnie wyznaczyć cel, jaki Ci przyświeca, a dopiero potem decydować się na wymagane produkty.

Ustalenie celu suplementacji, to w zasadzie najważniejsza czynność. Na rynku bez większych problemów znajdziesz szeroki wybór preparatów, dlatego bardzo trudno jest się zdecydować na najlepsze produkty. Jeżeli jednak odkryjesz swój cel, to znalezienie odpowiednich środków stanie się o wiele prostszy. Patrząc na sportowców – decydują się oni na suplementację, ponieważ dążą do szybszej rozbudowy masy mięśniowej. Jeżeli planujesz wynieść swoją przygodę z siłownią na zupełnie wyższy poziom, to warto zastanowić się nad zakupem poszczególnych artykułów:

 

  • Odżywka białkowa
  • Kreatyna
  • Aminokwasy BCAA

Z pomocą wyżej wspomnianych propozycji, treningi zaczną przynosić o wiele lepsze rezultaty. Chcemy jednak przestrzec przed zakupem produktów z niepewnych źródeł, ponieważ ich działanie może niekorzystnie wpłynąć na pracę całego organizmu. Zaufanych sprzedawców znajdziesz wielu – osobiście uważamy, że warto zainwestować nieco większą sumę pieniędzy w preparaty cieszące się dużą skutecznością działania.  

Dobór suplementów do diety to podstawa!

Wielu początkujących sportowców popełnia jeden kluczowy błąd – nie ustala dokładnych zasad suplementacji. Nie należy wykraczać zapotrzebowania na dane substancje, należy je jedynie uzupełniać, jeżeli brakuje ich w diecie. Suplementacja również nie powinna stanowić zastępstwa dla posiłków, ponieważ to właśnie od poprawnego odżywiania się powinniśmy rozpoczynać przygodę ze zdrową sylwetką. 

Zaplanuj swoją suplementację

Poprawna suplementacja to przede wszystkim skrupulatność. Jeżeli decydujesz się na stosowanie kilku środków na raz, to powinieneś odpowiednie zaplanować kiedy dane substancje zażyjesz. Jeżeli będziesz przyjmować preparaty nieregularnie, to mogą one nie przynieść satysfakcjonujących rezultatów. Przygotowanie planu wcale nie jest tak trudne jak mogłoby się to wydawać! Wystarczy jedynie zastosować się do zaleceń producenta danego produktu, a następnie wypisać wszystkie godziny przyjmowania np. w notatniku. 

Suplementy ze sprawdzonego źródła!

Jeżeli chciałbyś zdecydować się na zaufane oraz sprawdzone suplementy, to pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z doskonałą propozycją. Czas odwiedzić stronę sport-max.pl w celu wykonania swoich zakupów! Postaw na skuteczne preparaty!

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl