fit.pl mobile logo

Tańcz by być zdrowszą 

Taniec, to najlepszy sposób na choroby, zmęczenie i stres. Dodaje energii, oczyszcza z negatywnych emocji, a mięśnie zdrowo pracują!  

Choroba boi się tańca

Profilaktyczna tabletka i łóżko - to świetny sposób na początek choroby, ale znamy lepszy - 15 minut tańca dziennie potrafi skuteczniej wyleczyć Cię z infekcji i przeziębiania niż nie jeden antybiotyk. Taniec to także świetne lekarstwo w walce z osteoporozą, chorobami serca, i powracającymi migrenami.

Już godzinka spokojnego walca angielskiego pomaga pobudzić organizm do spalania tłuszczu i i zmusza serce do odpowiedniej pracy.

Zabij stres tańcem

Stres, napięcie to tylko dwa powody, dla których warto tańczyć. Podczas tańca mięśnie zaczynają mocno pracować, dzięki czemu pozbywamy się negatywnych emocji, rozluźniamy i zdrowo męczymy, zapewniając sobie solidną dawkę hormonów szczęścia.

Euforyczny taniec usuwa ból z organizmu i natychmiastowo poprawia nastój, dlatego świetnie działa jako środek antydepresyjny. Zaróżowione policzki oraz radość to tylko dwie zalety, jakich doświadczysz po 30 minutowym, tanecznym treningu.

Taniec zamiast diety cud

Osoby, kótre nie mogą poradzić sobie z powracającą otyłością, prócz rozsądnych nawyków żywieniowych powinny tańczyć! Taniec pozwala bardziej się otworzyć i powrócić do dawnej kondycji, a stąd już niedaleka droga do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Taniec jest lepszą alternatywną dla osób, które nie mają odwagi i sił, by korzystać z siłowni. Taniec jest znacznie mniej forsowny zwłaszcza, że zamiast nastawienia na cel, najpierw pojawia się przyjemność!

Szczęście z każdym krokiem

Taniec jest wszechstronny i bogaty w różnorodność stylów, dlatego każdy może w nim znaleźć coś dla siebie. Można go połączyć z różnymi dyscyplinami np. jogą i tai chi, co zdecydowanie świadczy przeciw nudzie. Taniec działa relaksująco, a dzięki zaangażowaniu w sekwencje kroków i muzyce zapominamy o kłopotach i cieszymy się chwilą, aż chce się tańczyć po stresującym dniu pracy!

Taniec oswaja z ciałem i dodaje pewności siebie, a poprzez regularny trening, modeluje sylwetkę i zwiększa możliwości wytrzymałościowe naszego organizmu. Taniec jest także ucztą dla zmysłów: Pięknie eksponuje męsko-damskie atuty, takie jak: pośladki, uda, ramiona, poprawia gibkość i zwinność organizmu, nadając sylwetce pięknej, tanecznej lekkości, dzięki czemu pobudza wyobraźnię.
 PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl