fit.pl mobile logo

Taniec bez... Oli Szwed

W tym odcinku pożegnaliśmy Olę Szwed, która pomimo całkiem niezłego walca wiedeńskiego i skąpego stroju nie urzekła widzów. Julia Kamińska i Rafał Maserak znowu zgarniali laury
Gościem specjalnym wielkanocnego odcinka "Tańca z gwiazdami" była Katherine Jenkins, która zaśpiewała utwór "Bring Me To Life" i "Angel".

z7735167X,Julia-Kaminska--Rafal-MaserakPary tańczyły sambę lub walca wiedeńskiego:

Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino – zatańczyli sambę, która bardzo spodobała się jury. Iwona Pavlović pochwaliła Kasię za profesjonalnie wykonany roll. Beata Tyszkiewicz zasugerowała, że kontrakt do Bolywood zbliża się wielkimi krokami. Para dostała wysoka note od jury – w sumie 39 punktów.

Ola Szwed i Robert Rowiński w walcu wiedeńskim nie pokazali pełnej klasy. Zdaniem Piotra Galińskiego początek był ładny,a le reszta jakaś taka...ciężka. W sumie otrzymakli 34 punkty, więc nie było tak najgorzej.

Kolejna para na parkiecie była Oceana i Przemek Juszkiewicz. W sambie pokazali się z jak najlepszej strony. Piotr Galiński nie potrafił wyrazić zachwytu: "Takiej samby w tym programie jeszcze nie było i mam nadzieję, że ta samba będzie materiałem szkoleniowym." Nie dziwi więc , że jury oceniło ich taniec na 40 punktów.

Katarzyna Grochola i Jan Kliment w walcu wiedeńskim, nie „zagrcholili” parkietu. Widać, że mimo, braku wybitnego talentu do tańca, jednak z programu na program pani Katarzyna radzi sobie coraz lepiej. W tym para dostała 33 punkty.

Samba Olgi Bołądź i Łukasza Czarneckiego nie wprawiła jury w zachwyt. Mimo to Czarna Mamba pochwaliła nastrój, zganiła zaś wysoko podniesiony środek ciężkości i nierytmiczność. W sumie jury przyznało im 29 punktów.

Kolejni na parkiet wyszli Maciej Friedek i Blanka Winiarska. Ich walc angielski pozostawiał wiele do życzenia. W sumie przyznano im tylko 28 punktów.

Piotr Szwedes i Anna Głogowska na parkiecie pokazali sambę. Jury spojrzało na taniec przychylnym okiem i przytnało parze 36 punktów.

Następną para na parkiecie bgyła Julia Kamińska i Rafał Maserak. Ich walc wiedeński zrobuł wrażenie na samej Czrnej Mambie. Iwona Pavlović mówiła: "Duże wrażenie!" Jej zdaniem to był najlepszy walc wiedeński, miała żal do widowni, że tak słabo klaskała po występie. Otrzymali 40 punktów.

Ostatnia para to Artur Barciś i Paulina Biernat w sambie. Piotr Galiński pochwalił doskonałe wykonanie samby, w tym szeregu figur. Dostali 36 punktów, więc mieli całkiem niezły wynik.

Ostateczne oceny - po podliczeniu głosów widzów
1. miejsce - ponownie Julia Kamińska i Rafał Maserak
2. miejsce - Oceana i Przemysław
3. miejsce - Piotr Szwedes i Anna Głogowska
4. miejsce - Katarzyna Glinka i Stefano
5. miejsce - Katarzyna Grochola i Jan
6. miejsce - Maciej Friedek i Blanka
7. miejsce -Olga Bołądź i Łukasz
8. miejsce - Artur Barciś i Paulina
Z odcinka odpadli Ola Szwed i Robert.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl