fit.pl mobile logo

Taniec z Gwiazdami - odcinek dziewiąty

W finale "Tańca z gwiazdami" zobaczymy Petera Lucasa i Dominikę Kublik oraz Kingę Rusin i Stefano Terrazzino. Po pasjonującym półfinale z dalszej rywalizacji po zgodnym werdykcie sędziów i widzów odpadli Marcin Mroczek i Edyta Herbuś.

W półfinałowym odcinku trzy pary tańczyły do utworów muzyki poważnej. Obejrzeliśmy w sumie sześć tańców (samba, tango, cha-cha i walc angielski).

Zdecydowanymi zwycięzcami tego odcinka byli Kinga Rusin i Stefano Terrazzino. Zarówno za zmysłową, "złodziejską" cha-chę (Kinga ubrana była w obcisły kombinezon włamywaczki, a Stefano w policyjny mundur), jak i za tango, w którym Piotr Galiński podziwiał "plastykę" ruchu Kingi, otrzymali po 37 punktów. To dało im zdecydowane zwycięstwo.

Większe różnice w punktacji można było zaobserwować u Petera Lucasa i Dominiki Kublik. Za sambę, którą rozpoczęli program, dostali 33 punkty, natomiast za bardzo ładne tango w drugiej rundzie otrzymali niemal komplet punktów - 39. do okrągłej "czterdziestki" zabrakło im tylko jednego punktu, urwanego przez znaną ze swych surowych ocen Iwonę Pavlović.

Marcin Mroczek i Edyta Herbuś, którzy odpadli z programu, nie zachwycili ani widowni, ani sędziów. Najpierw zatańczyli co prawda bardzo ładnego walca angielskiego, za którego dostali wysokie noty (38 punktów), ale w drugiej rundzie, w której zaprezentowali sambę, było już dużo gorzej. Marcin zatańczył przebrany za clowna i nie był to dobry pomysł. Iwona Pavlović i Piotr Galiński wytknęli mu błędy techniczne w tańcu i zasugerowali, że cyrkowe przebranie miało tylko ukryć braki w tanecznej technice. Efekt 33 punkty od sędziów za drugi taniec i bilet powrotny do domu od widzów programu.

W najbliższy weekend czeka nas wielki finał i rywalizacja o Kryształową Kulę. A jakby mało było kolorowa prasa już plotkuje się na temat tego, kto wystąpi w następnej edycji. Nieoficjalnie mówi się o Annie Popek, prezenterce telewizyjnej "dwójki" i Annie Guzik, znanej m.in. z tytułowej roli w sitcomie "Hela w opałach" i roli Żanety w "Na Wspólnej".

Wyniki:

nr

para

 punkty
sędziów


 ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.

Joanna i Robert
   
 
     

2.

Kinga i Stefano

37,37

3

3

6 pkt.

miejsce 1.

cha-cha,tango

3.

Michał i Izabela
   
 

 

 

 

 4.

Peter i Dominika

33,39

2

2

4 pkt.

miejsce 2.
samba,tango

 5.

Przemek i Aneta
         
 

 6.

Maria i Paweł
   
 

 

 

 

 7.

Magdalena i Robert

 

 

 

 

 

 

 8.

Przemek i Ewa

 
   
 

 
 

 9.

Marcin i Edyta

38,33

1

1

2 pkt.

miejsce 3.

walc,samba

 10.

Kaja i Piotr

 

 

 

 

 

 

 
(KBK)

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl