Szósty odcinek „Tańca z gwiazdami” upłynął pod hasłem „Teraz Polska”. Biorące udział w programie pary tańczyły m.in. do utworów De Mono, Czesława Niemena, T.Love i Wilków.
fit.pl
2006-10-16 00:00
Udostępnij
Taniec z Gwiazdami - odcinek szósty
Szósty odcinek „Tańca z gwiazdami” upłynął pod hasłem „Teraz Polska”. Biorące udział w programie pary tańczyły m.in. do utworów De Mono, Czesława Niemena, T.Love i Wilków. Wybór tańca był dowolny – większość tańczących zdecydowała się na quickstepa i rumbę.

Parą numer jeden w tym odcinku byli Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin. Zatańczyli brawurowego quickstepa, za którego dostali od sędziów aż cztery „dziesiątki”! ich występ docenili też telewidzowie, którzy oddali na tę parę najwięcej głosów. Nawet znana ze swych surowych ocen Iwona Pavlović nie kryła uznania: - Niesamowicie rytmicznie zatańczyłeś Przemku – chwaliła Sadowskiego „Czarna Mamba”. Czyżbyśmy mieli kandydatów do finału?

Nie było już tak miło przy ocenach kolejnych par: Kingi Rusin i Stefano Terrazino oraz Petera Lucasa i Dominiki Kublik. Iwona Pavlović uznała fokstrota Kingi i Stefano za ich najsłabszy występ, a w quickstepie Petera i Dominiki doceniła jedynie oryginalną wstawkę z parasolkami. Słowa surowej krytyki jak zawsze próbowała łagodzić Beata Tyszkiewicz, ale i tak, mimo jej wysokich ocen, obydwie pary ledwie przekroczyły próg 30 punktów.

Prawdziwą furorę tego wieczora zrobiła suknia Joanny Liszowskiej. Pod wrażeniem Joasi i jej sukni byli zwłaszcza panowie – Piotr Galiński i Zbigniew Wodecki. Oceny musiała być więc wysokie (Joanna i Robert dostali ostatecznie od sędziów 35 punktów).

Po głosowaniu telewidzów okazało się, że program opuszczą Przemysław Cypryański i Aneta Piotrowska. Można to uznać za spore zaskoczenie, bo tego wieczora zdecydowanie najsłabiej zatańczyli Kinga i Stefano. Widzowie uznali jednak inaczej i ich głosy zapewniły ostatecznie popularnej prezenterce i jej włoskiemu partnerowi wysoką, drugą pozycję. 

nr

para

 punkty
sędziów


 ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.

Joanna i Robert

35

5

3

8 pkt.

miejsce 3.

 rumba

2.

Kinga i Stefano

31

2

6

8 pkt.

miejsce 2.

 fokstrot

3.

Michał i Izabela
   
 

 

 

 

 4.

Peter i Dominika

30

1

5

6 pkt.

miejsce 4.

quickstep

 5.

Przemek i Aneta

33

3

2

5 pkt.

miejsce 6.

 pasodoble

 6.

Maria i Paweł
   
 

 

 

 

 7.

Magdalena i Robert

 

 

 

 

 

 

 8.

Przemek i Ewa

40

6

4

10 pkt.

miejsce 1.

 quickstep

 9.

Marcin i Edyta

35

5

1

6 pkt.

miejsce 5.

 rumba

 10.

Kaja i Piotr

 

 

 

 

 

 

W następnym odcinku uczestnicy „Tańca z gwiazdami” zatańczą walca wiedeńskiego, cha-chę i tango.

(KBK)