W tegorocznych Mistrzostwach Europy, rozgrywanych w Viterbo wzięła udział rekordowa liczba 128 zawodniczek i zawodników z 28 krajów. Złoty medal w fitness gimnastycznym mężczyzn zdobył Tomasz Pietras.
fit.pl
2006-06-13 00:00
Udostępnij
Tomasz Pietras
W tegorocznych Mistrzostwach Europy, rozgrywanych w historycznym miasteczku Viterbo nieopodal Rzymu, będącym w średniowieczu siedzibą papieży, wzięła udział rekordowa liczba 128 zawodniczek i zawodników z 28 krajów. Złoty medal w fitness gimnastycznym mężczyzn zdobył Tomasz Pietras.

Tomasz Pietras konsekwentnie na niego pracował, zdobywając wcześniej medal srebrny i brązowy. Udało mu się zrewanżować Rosjaninowi Zajniłowowi za zeszłoroczną porażkę. Teraz pozostaje mu już tylko walka o tytuł mistrza świata (w ubiegłym roku był trzeci). Obecnie odnosi sukcesy dla klubu Maniac Gym Białystok.

W niedawno minionych Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness Kobiet i Fitness Mężczyzn wystartowało 27 kobiet oraz 1 mężczyzna- Tomasz Pietras.tomek pietras

Pierwsze powżne osiągnięcia zdobył w 2004 roku, kiedy w czeskiej Opavie podczas Grand Prix PEPA zajął II miejsce. Rok później poszło mu nieci gorzej i zbobył brązowy medal.

Trzykrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski. W tym samym roku złoto przypadło mu podczas Pucharu Polski w Fitness rozbrywanym w Gdańsku.