fit.pl mobile logo

Tomasz Stockinger i Blanka Winiarska

Para 2.  Tomasz Stockinger i Blanka Winiarska

Tomasz Stockinger

Znany jest przede wszystkim z serialu "Klan", gdzie gra doktora Lubicza. Ale debiutował już kilkanaście lat temu w filmie przygodowym  "Sto koni do stu brzegów" w reż. Z. Kuźmińskiego. Zagrał w ponad 30 filmach fabularnych, m.in. w "Bez znieczulenia" , "Godzina W" , "Kariera Nikodema Dyzmy" , "Znachor" , "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" , "Pogranicze w ogniu".
Współpracował z wieloma warszawskimi teatrami (Kwadrat, Dramatyczny, Na Woli, Syrena, Komedia, Roma), a także z Teatrem Telewizji.
Propozycja udziału w programie "Taniec z gwiazdami" zupełnie go zaskoczyła. Namowy syna i przyjaciół rozwiały jego wątpliwości i nie żałuje tej decyzji. Bardzo lubi tańczyć, ale dawno tego nie robił, więc udział w programie stara się traktować jak świetną zabawę. Oczywiście, dokłada wszelkich starań, żeby Blanka była z efektów ich pracy zadowolona. Żartuje, że po lekcjach u Blanki zabłyśnie może gdzieś na parkiecie przy okazji jakiegoś balu...

Blanka Winiarska

Brała udział w poprzednich edycjach programu. Ale z przyjemnością przyjęła propozycję wystąpienia również tym razem.
Wspomina, żę karierę tancerki rozpoczęła na zajęciach rytmiki jako dziewięcioletnia dziewczynka. Tam zauważono jej talent i poradzono rodzicom, żeby zapisali córkę do klubu tańca.
Od tamtej pory udało się jej zdobyć dwukrotnie Mistrzostwo Polski w 10 tańcach, 8 miejsce na Mistrzostwach Świata w Kijowie, wielokrotne Mistrzostwo Okręgu Wielkopolskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, w tym roku zdobyła też V-ce Mistrzostwo Polski w salsie. Blanka reprezentuje klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Tytuły te zdobyła razem z Markiem Fiksą. Po 7 latach wspólnej pracy, ich drogi rozeszły się, a Blanka zaczęła ćwiczyć ze swoim głównym przeciwnikiem z turniejów tanecznych, czyli z Marcinem Hakielem.
Kiedy przyjechała na ich pierwszy wspólny trening do Warszawy została zauważona przez choreografa współpracującego z "Tańcem z gwiazdami" i tak trafiła do programu.
Swoją przyszłość wiąże z tańcem, dlatego studiuje animację tańca na trzecim roku wydziału nauk pedagogicznych i społecznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Podobnie jak większość tancerzy nie obawia się szczególnie tremy przed występem. Uczestnicząc w tylu turniejach tanecznych musiała nauczyć się jak sobie radzić z tym uczuciem.

 

 www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
skruczka

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO http://www.igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl