fit.pl mobile logo

Walcz z nieprzyjemnym zapachem butów!

Niezależnie od tego czy biegasz, tańczysz, chodzisz na fitness, crossfit czy jeździsz na rowerze, buty to podstawa Twojego ekwipunku. Naturalną rzeczą jest to, że podczas aktywności fizycznej się pocisz. O ile koszulki i spodenki upierzesz po każdym treningu, o tyle problem z nieprzyjemnym zapachem butów jest trudny do opanowania. Z pomocą przychodzi sprey SHOES-TE

Do tej pory, chcąc pozbyć się przykrego zapachu, używałam dezodorantów do butów, które kupowałam w sklepach obuwniczych lub wrzucałam buty do pralki. Jednak ani pierwsza, ani druga opcja nie były do stosowania na dłużej. Dezororant do butów, owszem likwidował nieprzyjemny zapach, ale po kolejnym treningu zabieg trzeba było powtórzyć ponownie. Po kilkunastu użyciach dezodorantu w bucie zalegała się wilgoć, a zapach obuwia stawał się jeszcze gorszy. Wówczas wrzucałam buty do pralki (choć nie wszystkie powinny być w ten sposób). Jednak i w tym przypadku żywotność obuwia była krótka. Buty w pralce deformowały się, długo suszące się nabierały zapachu stęchlizny, a co za tym idzie musiałam kupować następną parę. Dla mnie jakość obuwia treningowego jest najważniejsza, więc kupował buty z wyższej półki.

Długo zastanawiałam się co zrobić, aby moje buty treningowe służyły mi na dłużej niż kilka miesięcy. W końcu z pomocą przyszedł mi sprey SHOES-TE, który otrzymałam od redakcji portalu www.fit.pl. SHOES-TE to antygrzybiczny preparat do dezynfekcji wnętrza butów. Sprey likwiduje nie tylko nieprzyjemny zapach, ale również grzyby „bytujące” w obuwiu. Jest to preparat o konsystencji płynnej, stosowany do wnętrza obuwia. Skutecznie zwalcza grzyby, dla których miejscem wegetacji są buty. Preparat zawiera drobiny srebra, dzięki czemu działanie preparatu jest znacznie dłuższe, a buty są dodatkowo zabezpieczone przed rozwojem grzybów.

buty1

SHOES-TE posiada certyfikat Ministra Zdrowia, potwierdzający jego antygrzybicze działanie. W jego składzie znajduje się alkohol etylowy, izopropylowy oraz woda utleniona.  Użyte razem tworzą barierę dla mikroustrojów. SHOES-TE to buteleczka z aerozolem o pojemności 50 ml. Ma lekki zapach zmywacza do paznokci, lecz jego woń nie jest zbyt silna i nie drażni zmysłu węchu. Preparat jest bezbarwny, a więc nie pozostawia na spryskanej powierzchni śladów.

SHOES-TE można używać nie tylko do butów treningowych. Idealnie sprawdzi się w przypadku butów do codziennego użytku – szpilek, kozaków czy traperów. Można go zabrać ze sobą, gdy idziemy np. na kręgle i samodzielnie spryskać wypożyczane buty.

Preparat można również wykorzystać do pozbycia się brzydkiego zapachu, np. z kurtki, która zatęchła w szafie, pasu nepronowego czy ubrania treningowego, które „kisiło się” w nierozpakowanej torbie z siłowni. SHOES-TE nie powoduje podrażnienia skóry, więc z powodzeniem można go stosować na rzeczach, które mają kontakt ze skórą.

ubranie-sportowe

Wystarczyło dwa razy popsikać buty czy pas nepronowy, aby pozbyć się brzydkiego zapachu. Sprey nie zamaskował tylko brzydkiego zapachu, ale wyeliminował go. Właściwości bakterio- i grzybiczobójcze SHOES-TE utrzymują się co najmniej 48 godzin. Osobiście dostałam od Redakcji fit.pl 3 buteleczki tego specyfiku, dlatego nie oszczędzam go i używam po każdym treningu J. Preparat jest łatwy w stosowaniu – wystarczy po skończonych ćwiczeniach spryskać buty i ubrania. Forma aerozolu pozwala na bezproblemowe dotarcie do każdej części buta i ubrania.

rekawiczki

SHOES – TE to na prawdę rewolucja na rynku produktów do pielęgnacji obuwia. Pozwala zneutralizować nieprzyjemny zapach, zabić grzyby i bakterie, a dzięki temu przedłużyć żywot obuwia. Odkąd go dostałam, nie ruszam się bez niego na siłownię. Naprawdę polecam!

Ocena: 9/10

Plusy:

- dobrze dobrany skład produktu, umożliwiający realne pozbycie się problemu

- wygodna forma spreyu

- po jednokrotnym użyciu niweluje brzydki zapach i zabija bakterie i grzyby

- można zabrać go ze sobą wszędzie

Minusy:

Skoro musze już coś powiedzieć....

-  minimalny acetonowy zapach

- skoro miałabym kupić produkt,w tej cenie mogłaby być większa pojemność :)

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
skruczka

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO http://www.igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl