Rok 2011 w polskim showbiznesie obfitował w pikantne skandale, szokujące rozstania i wspaniałe metamorfozy. Wiele gwiazd wypowiedziało także wojnę zbędnym kilogramom, które z nich odniosły największy, wagowy sukces?
fit.pl
2011-12-28 00:00
Udostępnij
Wielkie odchudzanie gwiazd w 2011 roku
>>>Darmowa porada dietetyczna. Sprawdź ile możesz schudnąć<<<

anna guzik2Schudły 10, 15 a nawet 30 kg i dziś wyglądają nie tylko młodziej, ale przede wszystkich zdrowiej i piękniej. Wiele polskich gwiazd w 2011 roku postanowiło skutecznie pożeganć się ze swoją dawną wagą, kogo ubyło nawięcej?

Edyta Olszówka - 10 kg mniej

Nowa rola w kultowym serialu TVN'u "Przepis na Życie" zmotywowała aktorkę do znacznej metamorfozy. Rola eleganckiej kokietki i businesswoman wymagała obcisłych i uwydatniających zgrabną figurę strojów. By się w nie zmieścić, aktorka zrezygnowała z podjadania słodyczy i chętniej zaczęła pojawiać się na siłowni. Dziś możemy podziwiać nie tylko jej szczupłą sylwetkę, ale również wyrzeźbione mięśnie.

Ewa Drzyzga - 11 kg mniej

Zaczęło się od problemów z kręgosłupem, a skończyło na świetnej figurze! Od kiedy gospodyni "Rozmów w Toku" za namową lekarzy rozpoczęła regularne ćwiczenia kręgosłupa, także jej sylwetka zaczęła się zmieniać. Prezenterka postanowiła także zadbać o swój look: zmieniła fryzurę i stylizajce dzięki czemu podczas wiosennej ramówki TVN zaskoczyła wszystich swoją metamofozą. Ewa Drzyga z nieco krągłej prezenterki zmieniła się w prawdziwą, telewizjną seksbombę!

Anna Guzik - 12 kg mniej

"Hela w opałach" odeszła w zapomnienie! Aktorka, która kiedyś idealnie nadawała się do roli puchlnej gospodyni domowej, dziś prezentuje wspaniałą figurę i młodzieńczy look, dzięki którym wreszcie czuje się pewniej w swojej skórze. "Chciałam raz a dobrze rozprawić się ze swoją wagą" - podkreśla aktorka. Aby osiągnąć zamierzony cel, Anna Guzik zmieniła sposób żywienia. Wyeliminowała tuczące makarony, słodycze oraz białe pieczywo. Aktorka zaczęła regularnie ćwiczyć i mądrze jeść. Efekt – wspaniała sylwetka i ponętne kształty!

Joanna Kurowska – schudła 17 kg

Joanna Kurowska postanowiła rozprawić się ze swoją wagą pod okiem fachowców. Najpierw wizyta w poradni dietetycznej, a potem marsz na ćwiczenia - takie decyzje musiały zatem wpłynąć na zmianę wizerunku. Kurowska wyeliminowała krowie mleko, tuczące słodkości oraz ograniczyła spożywanie produktów przetworzonych. W jej jadłospisie pojawiły się surowe warzywa i owoce, razowy chleb oraz ryby.

Anna Kalata - 38 kg mniej!

To największa rekordzistka tegorocznego rankingu odchudzonych gwiazd! Zrzuciła 38 kg i przeszła diametralną metamorfozę. Zrzucanie zbędnych kilogramów pani Ania powierzyła specjalistom. Zmiana sposobu żywienia oraz ćwiczenia odbywały się pod okiem lekarza, by ostatecznie pożegnać się z nadwagą i nie dopuścić do efektu jo-jo. Jadłospis pani minister już od trzech lat obfituje w gotowane warzywa i owoce, naturalne soki, produkty pełnoziarniste i nienasycone tłuszcze. Anna Kalata nie rezygnuje z zasady: częściej a mniej.

Lżejsza i lepiej ubrana Pani minister nie tylko wygląda młodziej, ale nareszcie zamiast starszej pani widzi w lustrze atrakcyjną 46-latkę!

www.fit.pl