fit.pl mobile logo

Wiola - schudła 35 kilo

Wiola w półtora roku schudła 35 kg. Kiedy nadwaga zaczęła przeszkadzać jej w codziennych życiu, postanowiła zmienić swoje życie

Kiedy postanowiłaś, przysłowiowo, wziąć się za siebie i zrzucić zbędne kilogramy?

Moje problemy z nadwagą i otyłością pojawiły się w momencie urodzenia dwójki dzieci. W ciąży przytyłam 30kg Jednak potem zostałam sama z dwójką dzieci, zostawił mnie mąż. Świat mi się zawalił, byłam w depresji i jadłam niezdrowe rzeczy typu fast foody, napoje gazowane słodycze. Ludzie dokuczali mi z powodu mojej otyłości, za plecami wyśmiewali się że jestem grubasem. Ważyłam 106kg. Pewnego dnia coś we mnie pękło i postanawiłam zawalczyć i zmienić swoje życie.

 Co Cię do tego zmotywowało?

Co mnie motywowało? Chyba najbardziej ludzie, którzy we mnie nie wierzyli.

 Co było najtrudniejsze podczas odchudzania?

Najtrudniejszy był chyba początek i zrozumienie tego, że głodówka nie jest najlepszą metodą na odchudzanie.

Stosowałaś jakąś konkretną dietę czy zastosowałaś dietę JP, czyli jedz połowę?

 Nie stosowałam żadnej konkretnej diety. Nie jadlam fast foodów, słodyczy, nie piłam napojów gazowanych, nie jadłam też smażonego.

 Jak wyglądał Twój trening? Postanowiłaś ćwiczyć z trenerem personalnym czy wybrałaś konkretne zajęcia fitness?

Trenowałam na siłowni 5-6 razy w tyg bez trenera najczęściej same cardio.

Czy miałaś chwilę zwątpienia i chciałaś to całe odchudzanie posłać w diabły?

Chwile zwątpienia były często,  zwłaszcza jak ja walczylam, a waga stała w miejscu. Wiele razy chciałam się poddać, ale ambicja i determinacja mi nie pozwoliły na to.

 Kto najbardziej motywował Cię podczas Twojej przemiany?

Kto mnie motywował? Głównie osoby na FB u Ewy Chodakowskiej oraz trenerzy, którzy schudli i postanowili również pomagać innym.

Chcesz pomagać innym w zmianie swojego stylu życia. Czy zatem chceszvbyć kolejną Ewą Chodakowską czy Anną Lewandowksą? Jak chcesz motywować Polki do zmiany swojego stylu życia?

Ani jedną, ani drugą nie jestem. Jestem Wiola kobieta sukcesu, która już niedługo będzie trenerem i będzie pomagać innym, wspierać ich i motywować, tak żeby czuli, że jest obok nich osoba, która przeszła to samo co oni.

Dasz konkretny przepis na sukces?

Przepis na sukces to nic innego jak ciężka praca determinacja, a na końcu satysfakcja. Musisicie pamiętać o jednym - o nagrodzie, która czeka na was po waszej bitwie, czyli wasza metamorfoza!

foto-przemiana

 

Masz swoje ulubione dietetyczne danie? Możesz podzielić się swoim ulubionym przepisem?

Nie mam ulubionego dania,  chociaż bardzo lubię omlety. Moją inspiracją, jeśli chodzi o przepisy jest Ania Karcz którą obserwuje na FB.

Nadal jesteś aktywna fizycznie?

Tak nadal jestem aktywna fizycznie, trenuje i trzymam się diety, chociaż czasem pozwolę sobie na małą pokusę raz w tygodniu, w postaci np. czekolady.

Zbliża się wiosna. Masz swój sposób na pokonanie wiosennego przesilenia?

Mój sposób na wiosenne przesilenie jest jeden - weź torbę, buty sportowe i leć na trenig. Nic tak nie poprawia humoru jak aktywność fizyczna.

Jakie motywacyjne hasło przekazałabyś naszym czytelnikom?

 Nie szukaj wymówek, szukaj sposobu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl