fit.pl mobile logo

Wyjątkowe produkty Apple Watch

Produkty marki Apple mają swoich zwolenników na całym świecie. W ostatnich czasach coraz większym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się smartwatche. Współczesne zegarki nie służą już wyłącznie do odmierzania czasu. Użytkownicy oczekują od nich zdecydowanie większej funkcjonalności. Jakie możliwości posiadają? Dlaczego warto nabyć smartwatch Apple?

 

Co oferują produkty Apple Watch?

Apple Watch stanowi inteligentny zegarek, który umożliwia między innymi wykonywanie połączeń telefonicznych lub odbieranie wiadomości tekstowych na ekranie zegarka. Produkt z całą pewnością docenią wszyscy miłośnicy nowoczesnych gadżetów, ale również osoby, które chciałyby na co dzień korzystać z wygodnych i praktycznych rozwiązań. Modele posiadają szeroką funkcjonalność a także bardzo wydajne procesory dzięki którym liczne aplikacje nie sprawiają opóźnień w funkcjonowaniu. Oprócz tego cechuje je ciekaw design. Zegarki świetnie prezentują się na ręce. Dodatkowo istnieje także możliwość zastosowania kolorowych opasek, których zakup możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej https://lantre.pl/c/293/paski-apple-watch-akcesoria.html. Są one wykonane z dobrej jakości materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

Smartwatch Apple – dopasuj go do siebie

Zegarek marki Apple może być wykorzystywany na różnorodne sposoby. Sprawdzi się między innymi do słuchania muzyki i audiobooków podczas biegania lub podróży do pracy. To także interesujące rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy dbają o swoją sprawność fizyczną. Korzystając z nich podczas biegania lub jazdy na rowerze, można monitorować parametry takie jak czas, dystans lub liczba spalonych kalorii. Jednocześnie produkty wykonane zostały z dobrej jakości materiałów, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość i trwałość.

Czy warto zdecydować się na zakup Apple Watch?

Nie ulega wątpliwości, że propozycja oferowana przez markę Apple, dedykowana jest dla każdego użytkownika, który oczekuje niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań. iWatch cena - czy jest ona bardzo wysoka? Wszystko oczywiście uzależnione jest od wyboru konkretnego modelu. Niektóre z nich potrafią osiągać dość wysoką cenę, jednak w parze idzie za tym wysoka trwałość, jakość i ogromne możliwości dla użytkownika. Dla osób dysponujących odrobinę niższym budżetem, przeznaczony został Apple Watch Outlet. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, produkty marki Apple nabyć można w niższych i wyjątkowo atrakcyjnych cenach. To najlepszy sposób na nabycie wysokiej jakości zegarka za przystępną kwotę.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl