Zmień swój stary materac na nowoczesny materac Hilding Anders i zapomnij o problemach z zasypianiem

Łóżko to miejsce naszego wypoczynku, na który poświęcamy blisko 1/3 czasu swojego życia. Dobrze zaplanowana sypialnia poza odpowiednią atmosferą, powinna zapewniać wysoki komfort przez wszystkie lata użytkowania. Materac, choć często wybierany na wyczucie, jest kluczowym elementem nowoczesnego wyposażenia. W trosce o swoje zdrowie oraz łatwość zasypiania, warto rozważyć materace Hilding Anders. Sprawdź, co mają do zaoferowania innowacyjne produkty szwedzkiego lidera branży.
2020-09-07 00:00
Udostępnij
Zmień swój stary materac na nowoczesny materac Hilding Anders i zapomnij o problemach z zasypianiem

Innowacyjne materace od skandynawskiego producenta chętnie wybierane przez Polaków

Wysokiej jakości materac jest gwarancją udanego poranka - takiego zdania od kilku dekad są projektanci i eksperci odpowiedzialni za rozwój szwedzkiej grupy Hilding Anders. W ofercie lidera branży znajdują się rozbudowane technologicznie materace, które zasłynęły już w blisko 60 krajach.

Globalnie przedsiębiorstwo swoje początki miało w roku 1939, kiedy to podjęto decyzję o stworzeniu pierwszej marki zależnej Hilding. Ta skupia się na oferowaniu najwyższej jakości materacy piankowych i sprężynowych sygnowanych hasłem "Wyspani mogą więcej". Połączenie wysokiej jakości przy zachowaniu ceny dostosowanej do kieszeni gotowej na zakupy ze średniego segmentu cenowego, sprawia, że są wielbione przez dominującą część polskiego społeczeństwa.

Od roku 2001 asortyment stale trafia do Polskich sklepów, dzięki czemu zakupu dokonamy w sieciowych salonach meblowych takich jak Agata Meble i IKEA. Wysoka jakość materacy kryje się też pod innymi nazwami. Nowoczesne wyroby grupy Hilding Anders oferuje marka Sleepmed, której jakość potwierdzają udokumentowane testy, analizy oraz liczne certyfikaty. Dystrybutor chce zapewnić wszechstronność - każdy klient, niezależnie od statusu materialnego, znajdzie coś dla siebie.

dobierz-materac-hilding-anders-do-osobistych-potrzeb

Dobierz materac Hilding Anders do osobistych potrzeb

Pobudka z uśmiechem na ustach zmienia nasze nastawienie do całego dnia. Te kilka decydujących chwil zapewnimy sobie wybierając rozwiązania branżowego lidera branży materacy. Produkty dystrybuowane przez Hilding Anders są dostosowane do osobistych potrzeb i upodobań. Niezależnie od tego czy poszukujesz materaca dla dziecka, osoby dojrzewającej, czy dorosłego, możesz liczyć na szeroki wybór wyprofilowanych rozwiązań dostosowanych do wymiarów i wagi ciała.

Pamiętaj, że w kwestii ciężaru użytkownika kluczowa jest twardość oznaczana przez symbol H1, H2, H3 lub H4. W trakcie zakupów rozejrzyj się za jedną z marek zależnych od czołowego producenta: Curem By Hilding, Sleepmed, Jansen lub Hilding. W ten sposób zyskasz więcej możliwości personalizacji produktu do swoich potrzeb.

Jeśli zastanawiasz się nad produktem z segmentu premium, nie czekaj i sprawdź materac Hilding Electro dostosowujący się do anatomii człowieka. Produkt ten zapewni Ci łatwość utrzymania przez pokrowiec na zamek rozdzielczy, wygodny uchwyt oraz możliwość prania w 40 stopniach. Jest on rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl, czego zasługą jest obecność aż 4 pianek: fusion, wysokoelastycznej, termoelastycznej oraz domieszki lateksu. Zamówienie zrealizujesz w wygodny sposób online w jednym z kilkunastu sklepów partnerskich.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW, jak i również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.